Jego przysięga ślubna wywołała burzę w sieci. "Na miejscu panny młodej uciekłabym sprzed ołtarza"

Pewien pan młody wywołał w sieci burzę, gdy fotograf ślubny opublikował fragment z ceremonii na TikToku. Michael w kontrowersyjnych słowach zwrócił się do przyszłej żony, co nie spodobało się internautom. "Znieważył ją w dzień ślubu i to przed rodziną oraz przyjaciółmi".

Michael i Destiny postanowili się pobrać, a krótkie nagranie z ceremonii zostało udostępnione na TikToku przez ich fotografa ślubnego. Materiał wideo przedstawia fragment przysięgi pana młodego, która wywołała niemałe poruszenie. W sekcji komentarzy można znaleźć wiele wypowiedzi zaskoczonych i zniesmaczonych użytkowników platformy.

Zobacz wideo Czesław Mozil o weselu za dwa tysiące. Z czego zrezygnował?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Złożył przyszłej żonie szokującą przysięgę. Zrobił to przed rodziną i przyjaciółmi

Fotograf ślubny podzielił się nagraniem jednej z ceremonii, którą uwieczniał. Przed jej rozpoczęciem zapytał pana młodego o to, co chciałby powiedzieć przyszłej żonie. - Mam nadzieję, że będziemy uprawiać dużo seksu - odpowiedział mężczyzna, co wiąże się z nietypową przysięgą, którą wygłosił chwilę później.  Zaczęła się niepozornie, lecz pan młody zaczął mówić coś, co wzbudza wiele emocji. - Tak naprawdę potrzebne są tylko dwie rzeczy, żeby mnie uszczęśliwić. Pełny brzuch i puste genitalia. Chociaż w jednej z tych dwóch rzeczy jesteś niesamowita, musimy dać ci kilka lekcji gotowania - wyznał przyszłej żonie.

Po jego słowach niektórzy goście zareagowali śmiechem, a inni nie ukrywali, że są w szoku. Panna młoda natomiast była całą sytuacją po prostu rozbawiona. Za chwilę jednak jej przyszły mąż dodał kilka słów. - Pamiętaj, że jeśli nawet mój brzuch będzie pusty, nie mógłbym nikogo pokochać bardziej, niż ciebie. No, chyba że miałbym realną szansę spotkać Margot Robbie - powiedział Michael.

Kontrowersyjna przysięga ślubna wywołała burzę. Panna młoda nie ma za to nic przeciwko

Obok przysięgi Michaela internauci nie przeszli obojętnie. Filmik został odtworzony ponad 21 milionów razy, a do tego w sekcji komentarzy można znaleźć aż 48 tysięcy opinii, którymi podzielili się użytkownicy platformy. Nie ukrywali, że są zniesmaczeni, że mężczyzna wypowiedział takie słowa w stronę przyszłej żony i to przed całą rodziną oraz przyjaciółmi.

Na miejscu panny młodej uciekłabym sprzed ołtarza...
Dziewczyno, jeśli facet mówi coś takiego, uciekaj!
Znieważył ją w dzień ślubu i to przed rodziną oraz przyjaciółmi. Na jej miejscu wyszłabym w połowie tej przysięgi.
Czekałam, aż w końcu powie 'a teraz porozmawiajmy poważnie', ale nic takiego się nie stało.
To upokarzające.

Materiał stał się niezwykle popularny na TikToku, dlatego sama panna młoda postanowiła się do niego odnieść. Kobieta przyznała, że jest szczęśliwą mężatką i nie jest jej przykro z powodu przysięgi Michaela. Dodała również, że to był najpiękniejszy dzień w jej życiu, dlatego postanowiła uspokoić oburzonych internautów. Destiny opowiedziała, że jej mąż ma po prostu takie poczucie humoru, a ona je uwielbia i spodziewała się takiego obrotu sprawy. - Znam go od 2010 roku, on zawsze taki był - mówi.

Więcej o: