Jego przysięga ślubna wywołała burzę w sieci. "Na miejscu panny młodej uciekłabym sprzed ołtarza"

Pewien pan młody wywołał w sieci burzę, gdy fotograf ślubny opublikował fragment z ceremonii na TikToku. Michael w kontrowersyjnych słowach zwrócił się do przyszłej żony, co nie spodobało się internautom. "Znieważył ją w dzień ślubu i to przed rodziną oraz przyjaciółmi".

Michael i Destiny postanowili się pobrać, a krótkie nagranie z ceremonii zostało udostępnione na TikToku przez ich fotografa ślubnego. Materiał wideo przedstawia fragment przysięgi pana młodego, która wywołała niemałe poruszenie. W sekcji komentarzy można znaleźć wiele wypowiedzi zaskoczonych i zniesmaczonych użytkowników platformy.

Zobacz wideo Czesław Mozil o weselu za dwa tysiące. Z czego zrezygnował?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Złożył przyszłej żonie szokującą przysięgę. Zrobił to przed rodziną i przyjaciółmi

Fotograf ślubny podzielił się nagraniem jednej z ceremonii, którą uwieczniał. Przed jej rozpoczęciem zapytał pana młodego o to, co chciałby powiedzieć przyszłej żonie. - Mam nadzieję, że będziemy uprawiać dużo seksu - odpowiedział mężczyzna, co wiąże się z nietypową przysięgą, którą wygłosił chwilę później.  Zaczęła się niepozornie, lecz pan młody zaczął mówić coś, co wzbudza wiele emocji. - Tak naprawdę potrzebne są tylko dwie rzeczy, żeby mnie uszczęśliwić. Pełny brzuch i puste genitalia. Chociaż w jednej z tych dwóch rzeczy jesteś niesamowita, musimy dać ci kilka lekcji gotowania - wyznał przyszłej żonie.

Stara i nowa szczoteczka do zębów Co ile trzeba wymieniać szczoteczkę do zębów? Wiele osób popełnia błąd

Po jego słowach niektórzy goście zareagowali śmiechem, a inni nie ukrywali, że są w szoku. Panna młoda natomiast była całą sytuacją po prostu rozbawiona. Za chwilę jednak jej przyszły mąż dodał kilka słów. - Pamiętaj, że jeśli nawet mój brzuch będzie pusty, nie mógłbym nikogo pokochać bardziej, niż ciebie. No, chyba że miałbym realną szansę spotkać Margot Robbie - powiedział Michael.

Kontrowersyjna przysięga ślubna wywołała burzę. Panna młoda nie ma za to nic przeciwko

Obok przysięgi Michaela internauci nie przeszli obojętnie. Filmik został odtworzony ponad 21 milionów razy, a do tego w sekcji komentarzy można znaleźć aż 48 tysięcy opinii, którymi podzielili się użytkownicy platformy. Nie ukrywali, że są zniesmaczeni, że mężczyzna wypowiedział takie słowa w stronę przyszłej żony i to przed całą rodziną oraz przyjaciółmi.

Na miejscu panny młodej uciekłabym sprzed ołtarza...
Dziewczyno, jeśli facet mówi coś takiego, uciekaj!
Znieważył ją w dzień ślubu i to przed rodziną oraz przyjaciółmi. Na jej miejscu wyszłabym w połowie tej przysięgi.
Czekałam, aż w końcu powie 'a teraz porozmawiajmy poważnie', ale nic takiego się nie stało.
To upokarzające.

Pisanki Szybki sposób na piękne pisanki. Zrobisz je w 10 minut

Materiał stał się niezwykle popularny na TikToku, dlatego sama panna młoda postanowiła się do niego odnieść. Kobieta przyznała, że jest szczęśliwą mężatką i nie jest jej przykro z powodu przysięgi Michaela. Dodała również, że to był najpiękniejszy dzień w jej życiu, dlatego postanowiła uspokoić oburzonych internautów. Destiny opowiedziała, że jej mąż ma po prostu takie poczucie humoru, a ona je uwielbia i spodziewała się takiego obrotu sprawy. - Znam go od 2010 roku, on zawsze taki był - mówi.

Więcej o: