Horoskop dzienny - 1 kwietnia. Lew postawi na jasność umysłu. Rak będzie snuł plany. A co czeka Twój znak zodiaku?

Horoskop dzienny 1 kwietnia. Dziś prima aprilis! Co wydarzy się w tę nieprzewidywalną sobotę? Chcesz wiedzieć, jak zacznie Ci się weekend? Sprawdź, czego może się spodziewać Twój znak zodiaku!

Horoskop dzienny – Baran

Baran będzie musiał się przyzwyczaić do bardzo szybkiego tempa. Twoja druga połówka może Cię zaskoczyć jakąś niespodzianką, tyle że decyzję odnośnie jej pomysłu będziecie musieli podjąć prędko i dość spontanicznie. Wolny czas spędzisz właśnie w towarzystwie ukochanej osoby, nie narzekając na nudę.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osoby Wróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Byk

W Byku odezwie się chęć bycia bliżej rodziny. Jeśli nawet planowałaś/planowałeś wyjście ze swoim/swoją partnerem/partnerką, będziesz skłonna/skłonny je odwołać bez względu na to, co o Tobie pomyśli. Czas wolny od obowiązków chętnie poświęcisz na utrwalanie rodzinnych więzi.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta wciąż będą niespokojne, chociaż nie zdołają wytłumaczyć, z jakiego powodu. Możesz nawet przekonywać swoją drugą połówkę, że Wasze plany są zagrożone, bo takie masz przeczucie. Single zamkną się w domu i nie wyściubią spoza niego nosa. Kiedy wykonasz wszystkie dzisiejsze zadania, zaczniesz się zastanawiać nad dodatkowymi zabezpieczeniami w swoim mieszkaniu – a może się przydadzą?

Horoskop dzienny – Rak

Rak będzie dzisiaj snuł plany – również te dalekosiężne. Uznasz, że w Twoim życiu zapanował zbyt wielki chaos i zapragniesz wszystko sobie uporządkować. Poprosisz także swojego/swoją ukochanego/ukochaną o to, by się w to zaangażowała. Samotne Raki zdecydują się zapytać o zdanie przyjaciela. W czasie wolnym poświęcą się jakiejś aktywności fizycznej.

Horoskop dzienny – Lew

Lew postawi dziś na jasność umysłu. To dzięki temu wszystko będzie mu się udawało i doprowadzi każdą sprawę do końca. W miłości również spotka go szczęście. Potem natomiast zdecyduje się na wypoczynek przy dobrej kawie/herbacie i z książką w ręku.

Horoskop dzienny – Panna

Panna będzie pod wrażeniem tego, jak wiele ta sobota zmieni w jej życiu. Ktoś nowy pojawi się na Twojej drodze i prawdopodobnie okaże się kimś więcej niż tylko przyjacielem/przyjaciółką. W wolnym czasie zaprosisz tę osobę na kawę lub herbatę, chyba że oboje będziecie woleli udać się na kolację.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Waga

Waga powinna dzisiaj wrzucić na luz. Ostatnio za bardzo angażowałaś/angażowałeś się w sprawy, które bezpośrednio Cię nie dotyczą. Pora trochę odpuścić i dać sobie odpocząć. Zmęczenie materiału może być dla Ciebie bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem, zwłaszcza że Twoja druga połówka nie zamierza dłużej stać i czekać z boku, aż skończysz wszystkie swoje działania. Znajdź chwilę tylko dla siebie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion będzie dzisiaj bardzo zmęczony. Nie zdecydujesz się na spotkanie z Twoją drugą połówką, ale nie musisz się o to martwić – ona doskonale to zrozumie. Postaraj się znaleźć sporo czasu na relaks – w przeciwnym razie cały weekend będziesz potem pamiętać jak przez mgłę.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne johavel/shutterstock.com

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelca będzie w tę sobotę rozpierać energia. Wszystko zrobisz jako pierwsza/pierwszy i skupisz się na poganianiu innych. Możliwe, że powiesz o kilka nieprzemyślanych słów za dużo pod adresem kogoś bliskiego. Tym samym mocno nadwyrężysz Waszą relację. Kiedy znajdziesz wolną chwilę, zajmij się nadrabianiem zaległości, które wciąż się mnożą – to przyniesie Ci pewnego rodzaju ulgę.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec będzie się dzisiaj uczyć asertywności. Musisz wreszcie zdecydować się mówić "nie" wtedy, gdy naprawdę wymaga tego sytuacja. Jeśli po raz kolejny odpuścisz i ulegniesz, wiele spraw pójdzie nie tak, a Twój/Twoja partner/partnerka będzie Ci to miał/miała za złe. Kiedy znajdziesz czas, poświęć jemu/jej chwilę uwagi i zróbcie coś razem.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy. Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik stanie się w tę sobotę straszną niezdarą. Wszystko będzie Ci lecieć z rąk i bardzo łatwo sprowadzisz na siebie nieszczęście. Możesz też zupełnym przypadkiem zniszczyć jakąś rzecz należącą do Twojego/Twojej partnera/partnerki. Wolne chwile spędzisz na naprawie szkód, które wyrządziłaś/wyrządziłeś.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby postanowią dzisiaj podtrzymać dowcipną tradycję. Robiąc żarty, weź jednak pod uwagę, że ktoś może też zażartować sobie z Ciebie. W maliny może Cię też wpuścić Twoja druga połówka. Gdy znajdziesz moment, pamiętaj, aby jej się zrewanżować.

Zobacz też: Te znaki zodiaku są zapominalskie. Bywają roztargnione i trudno im się skupić na jednej rzeczy

Więcej o: