Horoskop dzienny - 2 kwietnia. Rak okaże się niebywale stanowczy. Byk weźmie sprawy w swoje ręce. A co czeka Twój znak zodiaku?

Horoskop dzienny 2 kwietnia. Jaka będzie ta końcówka tygodnia? Czy spotka Cię coś naprawdę dobrego? A może raczej powinnaś/powinieneś się spodziewać pecha? Zobacz, co przyniesie Ci ta niedziela!

Horoskop dzienny – Baran

Baran będzie dzisiaj wyjątkowo spokojny. W związku okażesz drugiej osobie dużo czułości i bez problemu podejmiesz rozmowę na każdy temat. Wolny czas z kolei spędzisz na wspominaniu dawnych czasów. Na szczęście jednocześnie nie dopadnie Cię melancholia – przypomnisz sobie tylko to, co było naprawdę dobre.

Feng shui - na czym polega ta filozofia? Feng shui - poznaj najważniejsze zasady i wykorzystaj je w domu i w biurze

Horoskop dzienny – Byk

Byk weźmie wreszcie sprawy w swoje ręce. Dokończysz kilka spraw, które wymagały tego już od jakiegoś czasu i nie będziesz słuchała/słuchał tłumaczeń, mających wyjaśniać, dlaczego do tej pory do tego nie doszło. Również w Twojej relacji partnerskiej wreszcie dojdzie do przełomu. Znajdziesz też odrobinę czasu, by zająć się swoją pasją.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta wejdą z kimś na wojenną ścieżkę. Kłótnia z osobą, która do tej pory była Ci bliska, może wpędzić Cię w kiepski nastrój. Między innymi właśnie dlatego nie będziesz potrafiła/potrafił dogadać się także ze swoją drugą połówką. Aby odpocząć i trochę ochłonąć, zajmiesz się oglądaniem filmów.

Horoskop dzienny – Rak

Rak okaże się tej niedzieli niebywale stanowczy. Możesz zaskoczyć sama/sam siebie, jak wiele ostrych słów jesteś w stanie z siebie wykrzesać, gdy zajdzie taka potrzeba. Niewykluczone, że będziesz musiała/musiał wykazać się dziś asertywnością także w związku. Ukojenie znajdziesz natomiast wieczorem, gdy wyciągniesz się wygodnie na łóżku.

Horoskop dzienny – Lew

Lew w końcu zadba o własny interes. Koniec z robieniem wszystkiego pod dyktando innych, tak, żeby tylko im było dobrze. Odbędziesz też poważną rozmowę w związku, uświadamiając drugą stronę, że nie tylko ona liczy się w tej relacji. Choć przyjmie to nie najlepiej, będziesz zadowolona/zadowolony, że zdecydowałaś/zdecydowałeś się to głośno powiedzieć. W wolnej chwili nadrobisz odcinki ulubionych seriali.

Horoskop dzienny – Panna

Panna pokaże wszystkim, że także potrafi się dobrze bawić. Znajdziesz się w centrum uwagi i to Ty będziesz dziś dowodzić. Możliwe, że swoim postępowaniem zaimponujesz swojej drugiej połówce. Wieczorem, dla odprężenia i zabicia czasu, zdecydujesz się na grę w gronie rodziny.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Waga

Waga będzie dziś strasznie marudna. Trudno znaleźć rzecz, która jej podpasuje. Postanowisz pomarudzić nawet swojemu/swojej partnerowi/partnerce, niezależnie od tego, jak zły dzień miał/miała on/ona. Nie licz na wsparcie, bo nikomu nie chce się wychodzić ze skóry, żeby Cię zadowolić. Zamiast szukać sobie zajęć, idź wcześniej spać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion poczuje dzisiaj spory niepokój. Zastanowi Cię jakaś sprawa, która pojawi się zupełnie niespodziewanie. Pozostaniesz też pełna/pełen napięcia podczas rozmowy ze swoją drugą połówką. Uspokoisz się dopiero pod wieczór, w domu, gdy rozpoczniesz lekturę nowej książki.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne Billion Photos/shutterstock.com

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec dojrzał do mądrych decyzji. Dziś podejmiesz je sama/sam i nie będziesz musiała/musiał polegać na tym, co powiedzą Ci inni. Twoja wielka miłość okaże się niestety niewypałem – i to konkretnym. Pocieszysz się w domu, przy kubku gorącej czekolady i dobrym filmie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec przejmie dzisiaj stery, gdy nikt inny nie będzie chciał tego zrobić. Jesteś urodzoną/urodzonym przywódczynią/przywódcą i nic tego nie zmieni, chociaż bardzo być tego chciała/chciał. To Tobie przyjdzie podejmować najważniejsze decyzje i wieczorem będziesz musiała/musiał to uczcić.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy. Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik zrozumie, że właśnie nadszedł dla niego czas zmian. Choć trudno Ci się będzie pogodzić z zastaną rzeczywistością, nic nie poradzisz na to, że jest inna niż ta, do której przywykłaś/przywykłeś. Ktoś bliski też będzie mocno zaniepokojony tym, co się dzieje. Aby się uspokoić, zajmiesz się tym, co najbardziej lubisz.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby zostaną zdemaskowane i postawione w sytuacji bez wyjścia. Udawanie wreszcie się skończy i zostaniesz zmuszona/zmuszony do pokazania swojej prawdziwej twarzy. Niewykluczone, że nie każdemu się spodoba, w tym również Twojemu/Twojej partnerowi/partnerce. Koniecznie rozwijaj umiejętność, którą dziś nabędziesz, bo może przydać się w przyszłości.

Zobacz też: Te znaki zodiaku czeka dobry dzień. Będą mieć świetny humor, a los może im sprzyjać

Więcej o: