Kupiła wymarzony dom. Gdy zerwała tapety ze ścian, była w szoku. "To przecież skarb"

Carly Rebeca marzyła o własnych czterech ścianach. Kiedy w końcu kupiła dom, postanowiła przeprowadzić w nim remont i trochę go odnowić. Zaczęła od zrywania tapet, a to, co znalazła pod nimi, sprawiło, że nie mogła wyjść ze zdumienia.

Carly Rebeca pokazała na tiktokowym profilu film z renowacji niedawno kupionego domu, do którego planowała się wprowadzić razem z trójką dzieci. Kiedy jednak zerwała tapety, jej oczom ukazały się niecodzienne malunki. 

Zobacz wideo "Piotruś Pan i Wendy". Zwiastun nowego filmu Disneya

Kupiła dom i zerwała tapety. To, co zobaczyła na ścianie, wprawiło ją w osłupienie

Tiktokerka przez wiele miesięcy szukała wymarzonego domu. W końcu go znalazła, jednak wymagał renowacji, a przede wszystkim odświeżenia ścian. Kobieta zabrała się do pracy i przystąpiła do zrywania tapet. Nie spodziewała się, że po ich zerwaniu zobaczy rysunki postaci z bajek Disneya. Na ścianie jednego z pokoi zobaczyła bohaterów takich bajek jak: "Piękna i Bestia", "Mała Syrenka", czy "Królewna Śnieżka".

Na ścianach innego pokoju znalazła mniej zachwycające rysunki. Były w złym stanie, a dodatkowo ozdobiono je malunkami krzyży, cmentarzy i różnych przerażających postaci. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Odkrycie tiktokerki wywołało dyskusję w komentarzach. Widzowie doszukują się drugiego dna

Internauci i internautki doszukują się w rysunkach drugiego dna. Sugerują, że Jasmine z bajki "Aladyn" ma inną karnację niż w filmie — na ścianie ma białą skórę, natomiast w produkcji miała śniadą karnację. Również na rysunku "Pięknej i Bestii" widzowie zauważyli coś nietypowego. Malunek przedstawia Bellę i Bestię w tańcu, jednak księżniczka wygląda, jakby chciała uciec, co w bajce nie miało miejsca.

Dzieciak, który mieszkał w tym pokoju, musiał być z niego dumny.
Mam nadzieję, że tego nie zamalujesz? To przecież skarb!
Zatrzymaj te rysunki! Są piękne!
Wygląda jak pokój dziecka z lat 90. 
Bella chyba nie chce tańczyć z Bestią. Wygląda na zdegustowaną.
Więcej o: