Karolina Gilon odsłania "nogi do nieba" w skąpym bikini. Fani podsumowali. "Słoneczny Patrol powrócił"

Karolina Gilon podzieliła się z obserwatorami na Instagramie wyjątkowym kadrem znad brzegu basenu. Widok prowadzącej "Love Island. Wyspa miłości" w mocno wyciętym bikini zachwycił internautów, którzy pośpieszyli z zostawieniem komentarza.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Karolina Gilon jest znaną polską modelką, o której zrobiło się głośno w show-biznesie za sprawą jej występu w programie telewizyjnym "Top model", w którym zajęła czwarte miejsce i odpadła tuż przed finałem. Jej znakiem charakterystycznym, są liczne tatuaże i niebanalna uroda. W 2019 roku została prowadzącą hitowy program stacji Polsat "Love Island. Wyspa miłości". Swoją charyzmą, pewnością siebie i mocnym charakterem zyskała sympatię widzów i szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek w Polsce.

Zobacz wideo Karolina Gilon przechodzi na dietę

Karolina Gilon przesyła "pocztówkę z pracy". Modelka zapozowała w skąpym bikini 

Prowadząca popularne reality-show "Love Island. Wyspa miłości" nie daje o sobie zapomnieć. Gilon chwali się na instagramowym profilu zdjęciami prosto ze słonecznej Hiszpanii, gdzie kręcony jest program. Tym razem postanowiła dodać do swojego wirtualnego albumu zdjęcie, które opisała jako "pocztówkę z pracy". Modelka zapozowała na brzegu basenu w skąpym i mocno wyciętym stroju kąpielowym dwuczęściowym w kremowym odcieniu, który podkreślił jej opaleniznę. Szczególną uwagę zwracają wyeksponowane na zdjęciu nogi.

Helena Englert Helena Englert w odważnej stylizacji jest nie do poznania. "Przesadziła?"

Internauci zachwyceni najnowszym postem Karoliny Gilon. Posypały się komplementy

Karolina Gilon to obecnie jedna z najpopularniejszych prezenterek w Polsce. Modelka świetnie wykorzystała swoje pięć minut również na rozwój kanałów w mediach społecznościowych, gdzie śledzi już ponad pół miliona osób. Modelka pozostaje w stałym kontakcie z fanami, odpowiada na ich komentarze, a także dzieli się kulisami swojego pobytu w Hiszpanii podczas nagrywania kolejnego sezonu miłosnego reality-show. O statnie zdjęcie w stroju kąpielowym wywołało niemałe poruszenie. Nie zabrakło komplementów.

 
Super figura.
Jakie nogi długie
Nogi do nieba
Wow! O pani!
Jak milion dolarów.
Bardzo ładna pocztówka.
Słoneczny Patrol powrócił w dobrym stylu.
Więcej o: