Jak dziś wygląda córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a? 30-letnia Bella nie poszła w ślady rodziców

Nicole Kidman i Tom Cruise poznali się na planie filmu "Szybki jak błyskawica". On był już wówczas popularnym aktorem, ona zaś miała 22 lata i stawiała pierwsze kroki w poważnych produkcjach. W 1992 roku para zaadoptowała córkę Bellę. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Nicole Kidman i Tom Cruise byli jedną z najgorętszych par show-biznesu, ale ich życie wcale nie było bajkowe. Bezskutecznie starali się o potomstwo, a w końcu postanowili adoptować dwoje dzieci — córkę Bellę, a dwa lata później syna Connora. Jak dziś wygląda Bella Kidman Cruise?

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Byli najgorętszą parą show-biznesu. Bezskutecznie starali się o dziecko

Aktorzy poznali się w 1989 roku, gdy Tom Cruise był już gwiazdorem hollywoodzkich produkcji. W 1990 roku wzięli ślub i zaczęli starania o potomstwo, jednak Nicole miała problemy z zajściem w ciążę. Gdy poroniła, postanowili adoptować dzieci. W 1992 roku do ich rodziny dołączyła Bella, a dwa lata później Connor.

 

Para usiłowała połączyć życie rodzinne z pracą na planach filmowych, jednak w 2001 roku doszło do rozstania. Media spekulowały, że do rozwodu przyczyniła się sekta scjentologiczna, do której należał Cruise. Nicole nigdy do niej nie dołączyła, jednak w mediach nie wypowiada się negatywnie o byłym partnerze i jego religii. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Aktorska para adoptowała dwoje dzieci. Jak dziś wygląda Bella Kidman Cruise?

Dziś Connor i Bella są dorośli, ale niewiele zdradzają o swoim życiu prywatnym. 28-letni mężczyzna nie poszedł w ślady rodziców. Connor postanowił zostać DJ-em. Podobnie postąpiła córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a, która także nie zajęła się aktorstwem. Jak więc wygląda jej życie?

 

Isabella zaś w grudniu skończyła 30 lat. Kobieta przeniosła się wraz z mężem do Londynu i zajmuje się malarstwem. Na Instagramie Bellę Kidman Cruise obserwuje już ponad 44 tysiące osób. Rzadko udostępnia jednak w sieci swój wizerunek, ale na profilu, oprócz zdjęć prac artystycznych, znajdziemy również kilka selfie.

Więcej o: