Zapadł wyrok w sprawie Gwyneth Paltrow. Wiadomo, co wyszeptała, opuszczając salę

Zapadł wyrok w sprawie Gwyneth Paltrow. Gwiazda Hollywood, wychodząc z rozprawy, zwróciła się do mężczyzny, który ją pozwał. Jak poinformował media 76-latek, aktorka wyszeptała mu jedno zdanie.

Od kilku dni w mediach jest głośno o kolizji na stoku narciarskim z udziałem Gwyneth Paltrow, do której doszło w 2016 roku. Aktorka zderzyła się z jadącym na nartach Terrym Sandersonem. 76-letni mężczyzna pozwał ją, twierdząc, że to ona odpowiada za całe zdarzenie. Zażądał 300 tys. dolarów odszkodowania. Gwiazda z kolei obarcza winą Sandersona i chce od niego symbolicznego dolara zadośćuczynienia.

Zobacz wideo Jak zachęcić niejadka do jedzenia?

Zapadł wyrok w sprawie Gwyneth Paltrow

Prawnik 76-latka poinformował, że od zdarzenia jego klient cierpi na przewlekłe problemy ze zdrowiem. W sądzie zeznała m.in. jego koleżanka, która potwierdziła taką wersję. Paltrow od samego początku zaprzeczała oskarżeniom. Jej zdaniem to ona jest ofiarą w tej sprawie. 30 marca ława przysięgłych w Park City w stanie Utah wydała wyrok. Stwierdzono, że aktorka nie spowodowała wypadku narciarskiego w 2016 roku, w którym obrażeń doznał emeryt. Co ciekawe, magazyn "People" poinformował, że opuszczając salę sądową Paltrow pochyliła się nad mężczyzną, który ją oskarżył. Sanderson przekazał w rozmowie z dziennikarzami, co wówczas usłyszał. Jak twierdzi, aktorka powiedziała: Życzę ci dobrze. 

Gwyneth Paltrow: Jestem zadowolona z wyniku

Po wyroku Gwyneth Paltrow zabrała głos. Aktorka nie ukrywa, że decyzja ławy przysięgłych bardzo ją ucieszyła. Na relacji, którą opublikowała na swoim profilu Instagramie, napisała: Jestem zadowolona z wyniku i doceniam ciężką pracę sędziego Holmberga i ławy przysięgłych oraz dziękuję im za ich troskliwość w prowadzenie tej sprawy. 

Gwyneth Paltrow: Jestem zadowolona z wynikuGwyneth Paltrow: Jestem zadowolona z wyniku Screen Instagram

Gwyneth Paltrow to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Popularność zyskała m.in. dzięki takim filmom, jak "Siedem", "Zakochany Szekspir" czy "Szkoła stewardes". Od kilku lat spełnia się nie tylko jako aktorka, reżyserka czy scenarzystka filmowa, lecz także jako przedsiębiorca. W 2008 roku założyła markę Goop. Gwyneth Paltrow ma na swoim koncie również wiele sesji okładkowych, dla takich magazynów jak "Harper’s Bazaar", "InStyle", "Elle", "Glamour", "Vanity Fair", "Esquire", "Cosmopolitan" czy "Vogue". W 2012 roku magazyn "People" przyznał jej tytuł najlepiej ubranej kobiety świata.

Więcej o: