Była jej ulubioną nauczycielką w liceum, dziś są zaręczone. "Zawsze chętnie wspierałam byłych uczniów"

Monica i Michelle są zaręczone. Kobiety poznały się, gdy jedna z nich miała 13 lat, a druga była nauczycielką. Po kilkunastu latach odnowiły kontakt i zdały sobie sprawę, że łączy je więcej niż przyjaźń. Różnica wieku im nie przeszkadza, jednak spotykają się z tego powodu z przykrymi docinkami.

Monica Ketchum ma 31 lat i mieszka w stanie Michigan w USA. Na co dzień pracuje jako kierowca wózka widłowego. 10 lat po zakończeniu edukacji kobieta ujawniła się rodzinie jako lesbijka i w związku z początkowym brakiem akceptacji przeżywała trudne chwile. Przypomniało jej się, że niegdyś zawsze mogła liczyć na radę ulubionej nauczycielki. Wpadła więc na pomysł, by wyszukać na Facebooku Michelle Foster i sprawdzić, co u niej słychać. Dziś kobiety są szczęśliwe, zaręczone i czekają na ślub, który ma odbyć się w czerwcu 2023 r.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy według Maryli Rodowicz osoby LGBT powinny mieć prawo do zawierania małżeństw?

Była jej nauczycielką, dziś są zaręczone. "Nadrobienie zaległości było wspaniałe"

Jak podaje portal "Daily Mail", 56-letnia Michelle Foster uczyła 13-letnią Monicę przedmiotów ścisłych. Miało to miejsce w 2004 r. - Michelle była moją ulubioną nauczycielką w siódmej klasie, a ja byłam jej ulubienicą — wyznała Ketchum. - Nie miałyśmy żadnej relacji poza tym, że była dobrą nauczycielką, dopóki nie skontaktowałam się z nią na Facebooku 16 lat później.

Karolina Gilon Karolina Gilon odsłania "nogi do nieba" w mocno wyciętym bikini

W sierpniu 2021 r. kobiety udały się na wspólny lunch. Od tamtej pory stały się bliskimi przyjaciółkami. - Siedziałyśmy i jadłyśmy lunch przez 5 godzin, nadrobienie zaległości było wspaniałe — powiedziała Monica. - Zawsze chętnie wspierałam byłych uczniów i ucieszyłam się z ponownego kontaktu — wyznała z kolei Foster.

Kobiety zdały sobie sprawę, że to nie tylko przyjaźń. Ich uczucie było o wiele głębsze

Po kilku spotkaniach kobiety zdały sobie sprawę, że stają się coraz bliższe, a łącząca je relacja jest romantyczna. Pewnego dnia Monica poprosiła Michelle, by ta pozwoliła jej się sobą zaopiekować. To miał być jej pierwszy związek z kobietą, podczas gdy Foster miała już wcześniej doświadczenie w podobnych relacjach.

Najpiękniejsze bliźniaczki świata mają już 13 lat. Ich wygląd wprawia w osłupienie (zdjęcie ilustracyjne) Nazwano je "najpiękniejszymi bliźniaczkami świata". Dziś mają 13 lat. Jak wyglądają?

W maju 2022 r. obie panie postanowiły zakończyć poprzednie związki i związać się ze sobą, a we wrześniu się zaręczyły. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że kobiety co jakiś czas padają ofiarą internetowych trolli. Niektórzy mylą je też z matką i córką, a kiedyś jedna osoba miała nawet założyć, że Michelle jest babcią Monici. - Zawsze pociągali mnie starsi ludzie, więc różnica nie była dla mnie problemem, ale Michelle na początku się tym martwiła — przyznała Ketchum. - To boli. Wiek nie ma dla nas znaczenia, więc dlaczego ma to znaczenie dla innych ludzi?

Michelle i Monica są szczęśliwe. Twierdzą, że na co dzień nie przeszkadza im różnica wieku

Mimo nieprzyjemnych docinek kobiety nie zwracają uwagi na różnicę wieku i są szczęśliwe. Wspólnie biwakują, słuchają muzyki, biorą udział w zajęciach na świeżym powietrzu i regularnie szukają nowych rozrywek. - Zdaję sobie sprawę, jakie mam szczęście, że mam tak cudowną, piękną duszę, z którą mogę spędzić resztę moich dni – powiedziała Michelle Foster.

Więcej o: