Wiemy, dlaczego Sławomir i Kajra nie pokazują syna. "Ja bym chciała się pochwalić"

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz, czyli po prostu Sławomir i Kajra zyskali ogromną popularność po tym, jak ukazała się piosenka "Miłość w Zakopanem". Polacy oszaleli na ich punkcie. Choć obserwują ich setki tysięcy fanów, niektórzy dziwią się, kiedy słyszą, że para wychowuje wspólnie 7-letniego syna Kordiana.

Kajra i Sławomir już wkrótce będą gośćmi programu "Mamy czas", emitowanego w co drugą niedzielę na stronie głównej Gazeta.pl. Dziś przedpremierowo przedstawiamy fragment naszej rozmowy, w której artyści mówią nieco więcej o synku Kordianie. Dlaczego tak bardzo chronią jego prywatność, gdy w dzisiejszych czasach wszystko jest na sprzedaż? 

Zobacz wideo Wiemy, dlaczego Kajra i Sławomir nie pokazują syna. "Ja bym chciała się pochwalić"

Kajra o synu Kordianie: "Chciałabym się nim pochwalić" 

Małżeństwo bardzo chroni swojej prywatności. - "Nikt nie wie, jak wygląda nasz dom w środku, mimo że pojawiają się artykuły z nagłówkami "Tak mają w domu", a to są zdjęcia z planów zdjęciowych, czy teledysków" - mówi nam Magdalena Kajra Kajrowicz. - "Raz w roku też jest rozwód i raz w roku jest ciąża"- dodał Sławomir. Kajra podkreśla, że oczywiście są rzeczy i momenty, które pokazują w social mediach, w końcu są osobami publicznymi, bardzo rozpoznawalnymi. Jednak zdjęć Kordiana tam nie znajdziecie. Dlaczego? 

Ja bym chciała wrzucić zdjęcia Kordiana i się pochwalić wszystkim tym, co robi. Jak gra marsz imperialny. Bardzo bym chciała, natomiast to jest tak nasze. My dotknęliśmy tej popularności, kiedy naprawdę każdy chce i dotknąć i zrobić sobie zdjęcie i chce bardzo mieć człowieka na własność, że ta prywatność jest bardzo, bardzo cenna.

- zdradza w programie "Mamy Czas" Magdalena Kajra Kajrowicz. 

"Nigdy do domu nikogo nie wpuszczamy" 

Małżeństwo ma również zasadę, że nie wpuszcza nikogo do swojego domu. Również grono znajomych Sławomira i Kajry jest ograniczone. To nie jest jednak tak, że syn pary trzymany jest w złotej klatce. - "Kordian ma masę kolegów, znajomych i cieszy się z różnych wycieczek, natomiast nie pokazujemy naszego prywatnego życia na Insta" - mówi Kajra. 

 

Z kolei Sławomir zwraca uwagę na to, że kiedy człowiek pokaże już takie intymne momenty ze swojego życia, to one przestają być intymne. 

Czasem się cieszę jakimś momentem, nie filmuję, nie robię zdjęć, tylko staram się zapamiętać tę chwilę. 

- podsumowuje. 

Kajra i Sławomir są małżeństwem od 2011 roku 

Wielu uważa, że Kajra i Sławomir tworzą zgraną parę, w końcu są małżeństwem od 2011 roku. Kilka lat później, a dokładnie 9 września 2016 roku na świecie pojawił się ich syn Kordian. Para bardzo dba o swoją prywatność i nie mówi zbyt wiele o wychowywaniu syna. Specjalnie dla nas zrobili wyjątek i już wkrótce w programie "Mamy Czas" będziecie mogli posłuchać więcej o tym, jakimi są rodzicami. 

 
Więcej o: