Co mówi o tobie numer telefonu? Może zdradzać więcej, niż przypuszczasz

Wydaje ci się, że numer telefonu to przypadkowy ciąg cyfr, który nie ma większego znaczenia? Otóż okazuje się, że liczby, jakie składają się na nasz numer, wcale nie są przypadkowe i mają ukryte znaczenie.

Według numerologii liczby mają ogromne znaczenie w naszym życiu. Podobnie sprawa wygląda z numerem naszego telefonu. Jeśli sądzisz, że to przypadkowy ciąg cyfr, możesz być w błędzie. Oczywiście poniższe opisy powinniśmy traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Dlaczego 5G straszy?

Czym jest numerologia? Jak poznać znaczenie numeru telefonu?

Numerolodzy uważają, że wszystkie liczby, jakie pojawiają się na naszej drodze, mają ukrytą wartość. Jak odkryć znaczenie numeru naszego telefonu? Otóż wystarczy dodać wszystkie cyfry, a jeśli wyjdzie nam liczba np. 51, dodajemy je do siebie, czyli 5+1=6. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Numer telefonu mówi o tobie więcej, niż sądzisz. Sprawdź, co oznacza

Po dodaniu i zredukowaniu cyfr naszego numeru telefonu otrzymamy jedną z liczb od 1 do 9. Sprawdźmy, co oznaczają poszczególne liczby.

  • Numerologiczna 1. Posiadają ją kreatywne osoby, które postrzegają świat na głębszej płaszczyźnie. Szukają odpowiedzi na trudne pytania i są niezwykle ambitni oraz zdeterminowani, aby znaleźć rozwiązanie.
  • Numerologiczna 2. Samodzielne osoby, które nie dają sobie w kaszę dmuchać. Lubią stawiać na swoim i nie przepadają za osobami nienadającymi na ich falach.
  • Numerologiczna 3. Osoby spod tej liczby ufają innym ludziom, są towarzyscy i mają wybujałą wyobraźnię. Często wyciągają trafne wnioski i są lubiane w towarzystwie.
  • Numerologiczna 4. Cierpliwe i godne zaufania osoby, którym można powierzyć swoje sekrety. Nie przepadają za zwracaniem na siebie uwagi i bycie w centrum zainteresowania.
  • Numerologiczna 5. Żyją w biegu i nieustannie się dokądś spieszą. Robią wiele, aby osiągnąć sukces zarówno zawodowy, jak i życiowy. 
  • Numerologiczna 6. Cechują się dużą dozą empatii i współczucia. Chętnie pomagają innym i służą radą. Angażują się w życie swoich bliskich.
  • Numerologiczna 7. Osoby spod tej liczby cechują się introwertyzmem. Zamiast wychodzić na zewnątrz, wolą zostać w domu. W towarzystwie książek odnajdują się znacznie lepiej niż w kontaktach towarzyskich.
  • Numerologiczna 8. Uwielbiają spędzać czas z rodziną, są zmotywowane i dążą do wyznaczonego sobie celu. Mają zdolności przywódcze.
  • Numerologiczna 9. Perfekcjoniści, którzy nie lubią robić czegoś szybko. Bardzo utalentowani i skupieni na szczegółach.
Więcej o: