Jest dorosłą kobietą, a ludzie biorą ją za dziecko. "Cieszę się, że wyglądam tak młodo"

- Jestem swoją największą inspiracją. Nauczyłam się żyć mimo tych wszystkich przeszkód. Chcę zostać piosenkarką i aktorką. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się spełnić to marzenie - mówi Aboli.

Aboli Jarit ma obecnie 20 lat i jest studentką. Media na całym świecie co jakiś czas przypominają jej niezwykłą historię. Kobieta urodziła się bez pęcherza moczowego, a na skutek rzadkiej choroby, jej kości nie rozwijały się w prawidłowy sposób. Przez to w pewnym momencie przestała rosnąć. Poza tym Aboli porusza się na wózku inwalidzkim. Obecnie, mimo że jest już 20-letnią kobietą, mierzy zaledwie metr wzrostu

Zobacz wideo Jak studentki wspominają kolędę?

Inspiracja dla innych

Aboli od dzieciństwa marzyła o tym, by zostać piosenkarką. Wiedziała jednak, że jej choroba będzie sporą przeszkodą na drodze do realizacji tego planu. Jakiś czas temu jej brat zgłosił ją do konkursu talentów. Kobieta zgodziła się na udział w programie, a decyzja ta znacząco zwiększyła jej pewność siebie. Co istotne, dotarła aż do finału. Aboli stała się inspiracją dla wielu osób. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 12 tysięcy osób. Jak piszą fani, Aboli jest dla nich najlepszym dowodem na to, że mimo ogromnych trudności, zawsze powinniśmy starać się spełniać swoje marzenia. - Jestem swoją największą inspiracją. Nauczyłam się żyć mimo tych wszystkich przeszkód. Chcę zostać piosenkarką i aktorką. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się spełnić to marzenie - wyznała w jednym z wywiadów.

 

"Cieszę się, że wyglądam tak młodo"

Mimo że Aboli ma już 20 lat, wygląda bardzo młodo. Jak zdradziła, większość osób, które widzą ją po raz pierwszy, myśli, że jest jeszcze dzieckiem. Jednak dla niej nie jest to żaden problem. - Cieszę się, że wyglądam tak młodo. Gdy inni dorastali i zmieniał się ich wygląd, ja cały czas wyglądałam tak samo. I tak naprawdę bardzo to lubię. Jestem wdzięczna Bogu za to, że zrobił ze mnie dzieciaka, który nigdy się nie zmieni - wyznała kobieta. 

Więcej o: