18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Singapurski pocałunek zapewni wyższy poziom rozkoszy. Wprowadź pikanterię do sypialni

Z biegiem czasu pojawiają się nowe i bardzo zmysłowe praktyki seksualne, które pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się bliskimi chwilami z partnerem. Jednym z nich jest singapurski pocałunek. Na czym polega i dlaczego coraz więcej kobiet oraz mężczyzn chce go spróbować?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W ramach poprawienia lub urozmaicenia relacji seksualnych wiele osób sięga po nowe techniki podczas zbliżenia. Jak się okazuje czasami najbardziej podstawowe ruchy, okazują się najlepsze.

Zobacz wideo Majka Jeżowska o kinie erotycznym: Jako społeczeństwo wolimy podglądać, niż mówić o swoich przygodach

Singapurski pocałunek. Na czym polega?

Singapurski pocałunek, określany często również mianem pompoir lub kabazzy, to nic innego jak technika seksualna sięgająca, czasów starożytnych i nie ma nic wspólnego z pocałunkiem. Oparta jest na stymulacji penisa, mięśniami pochwy. Celowo wywołanymi i kontrolowanymi skurczami kobieta doprowadza mężczyznę do orgazmu poprzez skurcze mięśni. Choć praktyka nie jest łatwa, może być stymulowana ćwiczeniami, dzięki czemu łatwiej ją osiągnąć. Istotną rolę odgrywają przede wszystkim mięśnie Kegla. W ujęciu anatomicznym, odpowiadają one za podtrzymywanie narządów jamy brzusznej i pęcherza moczowego.

Technika kabazza w przeciwieństwie do tradycyjnego seksu różni się tym, że nie wymaga stosowania ruchów frykcyjnych. Co ciekawe, niektóre kobiety robią to naturalnie, nawet o tym nie wiedząc. Jednak dla innych nie jest to takie proste. Aby opanować tę pozycję seksualną, ważne jest wzmacnianie mięśni Kegla poprzez ćwiczenia np. pilates. Odpowiednio wyćwiczone mogą zapewnić niebywałą rozkosz seksualną i nie tylko.

Technika kabazza. Jakie korzyści za sobą niesie?

Ta technika seksualna ma więcej niż jedną zaletę zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Korzyści z pompoiru obejmują:

  • Intensywniejsze, przyjemniejsze i dłuższe orgazmy. Oprócz zwiększenia przyjemności mężczyzny podczas zbliżenia, pomaga również kobiecie osiągnąć orgazm zarówno pochwowy, jak i łechtaczkowy.
  • Nowy sposób na wypróbowanie innego rodzaju przyjemności i przeżycie nowych doznań podczas seksu.
  • Ta technika seksualna jest często zalecana, w celach terapii seksualnej.
  • Ćwicząc tę technikę, kobieta może wzmocnić dno miednicy, co z kolei doskonale poprawia elastyczność pochwy, intensyfikuje przyjemność i zmniejsza ryzyko nietrzymania moczu.
Więcej o: