Marcelina Zawadzka "nie wiedziała, że ma takie kształty". Internauta: Chyba każdy wiedział

Marcelina Zawadzka na co dzień chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie. Modelka od wielu lat zachwyca zadbaną sylwetką i gustownie dobranymi stylizacjami, co nie umyka komplementującym ją obserwatorom. W jednym z ostatnich postów zaprezentowała się w beżowym, dwuczęściowym stroju.

Modelka Marcelina Zawadzka na co dzień występuje w programach telewizyjnych i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Wystąpiła też w konkursie Miss Polonia, gdzie w 2011 r. została koronowana. Po tym jej kariera nabrała tempa. Kobieta na bieżąco pozostaje w kontakcie z fanami i chętnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia. Pokazuje ujęcia zarówno z pracy, jak i z życia prywatnego. Obserwuje ją już ponad 645 tys. osób. Jedne z ostatnio opublikowanych fotografii zdziwiły nawet samą modelkę. Jak do tego doszło?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Piękna i naturalna" Marcelina Zawadzka w sukience na lato za mniej niż 200 złotych

Marcelina Zawadzka prezentuje figurę w opinającej ciało stylizacji. "Nie wiedziałam, że mam takie kształty"

Marcelina Zawadzka opublikowała na Instagramie trzy zdjęcia na białym tle, na których zaprezentowała obserwatorom zadbaną sylwetkę. Kobieta włożyła beżowy, dwuczęściowy strój — bluzkę z długim rękawem i dopasowaną do ciała spódnicę. Gwiazda na co dzień zwraca baczną uwagę na swój wizerunek i zachwyca obserwatorów gustem i stylem. Na fotografiach ma rozpuszczone włosy, dobrane do stylizacji delikatne kolczyki, a na każdym ujęciu pokazuje się w innej pozie.

Nie wiedziałam, że mam takie kształty 

- napisała w poście.

 

Fani zachwyceni wyglądem Zawadzkiej. "Przepiękne te zdjęcia"

Fani szybko skomentowali zdjęcia Marceliny Zawadzkiej i zasypali ją komplementami. Okazuje się, że niektórzy już dawno zwrócili uwagę na zadbaną sylwetkę modelki. Inni napisali też, że gwiazda pięknie wygląda w stylizacji w beżowym kolorze.

Ja wiedziałem.
Mamma Mia. Chyba każdy wiedział, oprócz zainteresowanej (się okazuje).
Przepiękne te zdjęcia.
Całkiem nieźle w tym kolorze.
Więcej o: