Nie wierzą jej, kiedy mówi, ile ma wzrostu. "Zawsze byłam o głowę wyższa"

Marie Temara zawsze była wyższa od innych, przez co niejednokrotnie musiała mierzyć się z nieprzyjemnościami i miała problem z zaakceptowaniem swojego wzrostu. Wszystko zmieniło się, gdy stworzyła konta w mediach społecznościowych.

Marie Temara urodziła się w listopadzie 1994 roku w Nowym Jorku. Jest twórczynią internetową, a poza tym modelką, profesjonalną atletką i koszykarką. Treści, które publikuje w sieci, opiera w dużej mierze na tym, jak jest wysoka. Choć dziś wydaje się, że w pełni akceptuje swój wzrost, nie zawsze tak było.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda w gorzkim wyznaniu: Jestem wykończona psychicznie

Kiedyś wstydziła się swojego wzrostu. Dziś zrobiła z niego swój atut

Marie Temara przyznała w rozmowie z nypost.com, że kiedyś wstydziła się swojego wzrostu i marzyła o tym, by być niższą. Wiele osób dokuczało jej z tego powodu, czy wręcz nazywało chłopcem. - Zawsze byłam o głowę wyższa od wszystkich innych - przyznała. W 2020 roku straciła pracę, a parę miesięcy później rozpadł się jej związek. To właśnie wtedy zdecydowała się założyć konta w mediach społecznościowych, w których tworzyła treści dookoła swojego wzrostu, np. pokazując codzienne trudności, z którymi musi mierzyć się wysoka osoba. Bardzo szybko zdobyła rozgłos. Na Instagramie obserwuje ją aktualnie ponad 650 tys. osób.

Nie uwierzyli w to, ile ma wzrostu. "Ona żartuje"

Wiele osób nie wierzy w to, ile Marie ma wzrostu. Niedawno opublikowała filmik, w którym stoi przy rozwiniętej miarce. Treść nagrania w żartobliwy sposób sugeruje, że mierzy ponad 2 metry (więcej niż 6'8 stóp). Z tego powodu w komentarzach rozpętała się żywa dyskusja.

 
Myślałem, że jestem wysoki, ale ty jesteś na innym poziomie
Nieprawda, w innym poście mówiłaś, że masz 6'2, potem 6'3 a teraz 7?
Ona żartuje

Początkowo nie mogła zaakceptować tego, jak wysoka jest. Teraz jest inaczej

W rozmowie z nypost.com Marie przyznała, że ma 6'2 stopy, co w przybliżeniu daje 188 centymetrów. Była zaskoczona tym, z jak pozytywnym odzewem spotkała się, gdy zaczęła publikować treści w mediach społecznościowych. Zdradziła również, że to właśnie udostępnianie zdjęć i nagrań o tym, jak wysoka jest, oraz reakcja fanów sprawiły, że udało jej się w pełni zaakceptować swój wzrost. - Wow, ludzie naprawdę to lubią - powiedziała. Zarówno mama Marie (198 cm), jak i jej bracia, są równie wysocy. Najniższy z rodziny jest tata, choć i jego z pewnością nie można nazwać niskim. 

Więcej o: