Anna Mucha w odważnych kadrach pod prysznicem. Towarzyszy jej znany aktor. "Jest na co patrzeć"

Anna Mucha zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia prosto spod prysznica, na których pozuje nago. Na odważnych kadrach towarzyszy jej mężczyzna i nie jest to Jakub Wons, z którym związana jest aktorka. "Żart to czy nie żart?".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Mucha to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Zasłynęła jako aktorka teatralna, filmowa i serialowa oraz osobowość telewizyjna. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z roli Magdy Marszałek w serialu "M jak miłość", w którym aktorka gra już od kilkunastu lat. Na swoim koncie ma również wygraną w "Tańcu z Gwiazdami". Gwiazda telewizji od trzech lat żyje u boku aktora i reżysera teatralnego Jakuba Wonsa.

Zobacz wideo "Matki, żony i kochanki" bez konkurencji w latach 90.

Anna Mucha pokazała odważne kadry spod prysznica. "Żart to czy nie żart?"

Anna Mucha z okazji Prima Aprillis postanowiła zaskoczyć fanów na Instagramie i opublikowała kilka gorących kadrów spod prysznica, gdzie pozuje wraz z innym aktorem nago. Dla fanów serialu "M jak Miłość" sprawa wydała się prosta i od razu rozpoznali, że towarzyszy jej Krystian Wieczorek. Aktorka zachęciła również fanów do spekulacji i zapowiedziała, że tak odważna scena pomiędzy bohaterami serialu zwiastuje wiele emocji i zwrot wydarzeń.

Żart to czy nie żart…? czekaliście?

Anna Mucha zaskakuje fanów serialu "M jak miłość". Internauci pod wrażeniem odważnych scen!

Odgrywana przez Annę Muchę postać w serialu "M jak Miłość" to bez wątpienia jedna z ulubionych bohaterek widzów, którzy z ekscytacją śledzą jej losy. Gdy jej bohaterka przez lata doświadczała wielu zawodów miłosnych, w końcu odnalazła miłość u boku swojego przyjaciela, Andrzeja. Niestety ich szczęście zostało przerwane, gdyż mężczyzna zdradził ją, a następnie wyszło na jaw, że ma dziecko, które kochanka straciła. Serialowy Andrzej, w którego rolę wciela się aktor, Krystian Wieczorek już od pewnego czasu stara się ponownie o serce Magdy. Mucha ujawniła więc fanom, że w środowy wieczór mogą spodziewać się przełomu w ich relacji i możliwego pogodzenia.

 

Internauci nie kryli emocji w komentarzach.

Jak to mówią, gdzie drzewa rąbią tam wióra lecą.
Nie taki zły ten żart. Zazdroszczę Panu Krystianowi.
Dla mnie para idealna. Zaparowało jak w samochodzie na Titanicu.
Czyżby to nowy Grey? Jest na co patrzeć.
Nie ma słów na to.
Produkcja pozazdrościła scen z Greya.
Ciężko coś o tym powiedzieć!
Więcej o: