Wygląda jak Jennifer Lopez. Internauci nie wierzą własnym oczom. "To podobieństwo jest szalone"

Jennifer Lopez to prawdziwa ikona. Gwiazda od lat zachwyca nienaganną sylwetką, a internauci zwracają uwagę na fakt, że z biegiem lat J.Lo wygląda coraz lepiej. Wiele osób marzy, żeby wyglądać jak ona. Okazuje się, że pewna kobieta z powodzeniem mogłaby się nazwać jej sobowtórem.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Eve Poca to dominikańska makijażystka mieszkająca w Nowym Jorku. Od jakiegoś czasu kobieta podbija media społecznościowe swoimi metamorfozami. Przez swoje podobieństwo do Jennifer Lopez przez wielu osób jest nazywana jej sobowtórem. Eve inspiruje się makijażami i stylizacjami J.Lo i na swoich filmikach stara się je odtworzyć.

Zobacz wideo Pielęgnacyjny rytuał Jennifer Lopez, który odejmuje lat. Zajmuje mniej niż 5 minut

Wygląda jak Jennifer Lopez. Słyszy to, odkąd skończyła 16 lat

Gdy spojrzy się na Eve, w pierwszej chwili można ją pomylić z Jennifer Lopez. Makijaż, fryzura i ubranie robią swoje, jednak internauci zwracają uwagę na fakt, że Poca wygląda jak Lopez nawet bez make-upu. Pod jednym ze zdjęć na swoim Instagramie Eve napisała, że słyszy, że wygląda jak J.Lo, odkąd skończyła 16 lat. Na najnowszym filmiku postanowiła odtworzyć makijaż Jennifer z teledysku do piosenki "On the floor" z 2011 roku. Eve pod nagraniem dokładnie opisała też, jakich kosmetyków użyła, żeby wyglądać jak piosenkarka.

 

Sobowtór J.Lo. Można się pomylić

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci przyznają, że podobieństwo jest uderzające. Na pierwszy rzut oka Eve wygląda jak Jennifer, przez co niektórzy myśleli, że właśnie oglądają tutorial na make-up samej Jennifer. Fani zgodnie przyznają, że nawet bez grama makijażu Poca jest podobna do Lopez.

Sprawiasz, że czuję się tak blisko J.Lo.
Bez makijażu wyglądasz jak Jennifer.
To szalone, jak bardzo jesteś do niej podobna.
Wyglądasz tak samo jak J.Lo.
Wow, dziewczyno, to podobieństwo jest szalone.
Myślałem, że to J.Lo, dopóki moja żona mnie nie uświadomiła!
Omg! Wyglądasz bardziej jak J.Lo niż sama J.Lo!
Powinnaś być oficjalną dublerką Jennifer.
Więcej o: