"Młoda gniewna" Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z lat 90. "Wciąż masz tę dziką iskrę w oku"

Martyna Wojciechowska znana jest z licznych podróży, ciekawych przygód i programu "Kobieta na krańcu świata". Prezenterka od lat udowadnia, że ciężką pracą można osiągnąć wiele. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed lat. Okazuje się, że praca w mediach nie zawsze była jej marzeniem.

Martyna Wojciechowska od lat cieszy się dużą sympatią obserwujących. Dziennikarka, prezenterka i podróżniczka znana z programu "Kobieta na krańcu świata" lubi na bieżąco publikować na Instagramie zdjęcia z licznych wypraw, a także z prywatnego życia. Ostatnio ukazała się fanom w nieznanej dotąd odsłonie, bowiem opublikowała zdjęcie "z 1996 albo 1997 roku". Stylizacja Wojciechowskiej zachwyciła obserwatorów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie sprzed lat. "Nie chciałam pracować w mediach"

Okazuje się, że Martyna Wojciechowska na początku pracy w mediach, jeszcze w latach 90., zajmowała się tworzeniem programów dotyczących motoryzacji. Później skupiła się na projektach lifestylowych, a od 2009 r. tworzy program "Kobieta na krańcu świata". Wojciechowska opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie sprzed lat, na którym stoi oparta swobodnie o żółty samochód. Ma na sobie jasne jeansy, białe buty i czarną bluzkę odsłaniającą zgrabny brzuch. Wyznała, że praca w mediach nie zawsze była jej  marzeniem.

Odkąd pamiętam, byłam zakochana w motoryzacji, ale nigdy nie planowałam i nie chciałam pracować w mediach. Motocykle, samochody — to był mój żywioł. W wieku 17 lat miałam już sportową licencję wyścigową. Zajmowałam się tym z PASJĄ, która bardzo naokoło, ale doprowadziła mnie na krańce świata, bliżej ludzi niż maszyn

- napisała w dołączonym do zdjęcia poście.

 

Fani komentują zdjęcie Martyny Wojciechowskiej. "Nie widać różnicy"

Nowe zdjęcie Martyny Wojciechowskiej spotkało się z dużym zainteresowaniem obserwatorów. Wielu skomplementowało swobodną stylizację podróżniczki, podczas gdy inni zwrócili uwagę, jak szybko płynie czas. 

Ale piękne zdjęcie!
Po ubiorze nie widać różnicy czy czasy dziewięćdziesiąte, czy aktualne, wspaniała, piękna dziewczyna.
Ludzie urodzeni w '96 i '97 właśnie zapłakali przy fragmencie 'blisko 30 lat później'
Cudowna, piękna, prawdziwa.
Ogień Martyna, na każdym etapie swojego życia po prostu jesteś petarda.
Więcej o: