Mało kto pamięta, że też prowadziła "Rozmowy w toku". Czym dziś zajmuje się Ewa Bakalarska?

Mało kto wie, że Ewa Drzyzga nie była pierwszą prowadzącą kultowego programu "Rozmowy w toku". Przed nią w tej roli można było zobaczyć Ewę Bakalarską. Współpraca aktorki z produkcją szybko się jednak zakończyła. Czym zajmuje się Bakalarska i gdzie można ją zobaczyć?

Praktycznie każdemu kultowe "Rozmowy w toku", których emisja zakończyła się w 2016 r., kojarzą się z prowadzącą Ewą Drzyzgą. Okazuje się, że prezenterka nie była pierwszą osobą, która prowadziła program. Przed nią można było zobaczyć w tej roli aktorkę Ewę Bakalarską, jednak jej przygoda z produkcją szybko się skończyła.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ewa Drzyzga o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN-u. Obawia się o posadę?

Ewa Bakalarska jako pierwsza prowadziła "Rozmowy w toku". Miało zabraknąć jej spontaniczności

Ewa Bakalarska urodziła się 3 kwietnia 1967 r. Aktorka prowadziła talk-show "Rozmowy w toku" na początku 2000 r. Jak podaje portal "Plejada", współpraca Bakalarskiej z produkcją skończyła się dosyć szybko. Powodem miał być brak spontaniczności, której z kolei miało nie zabraknąć, zastępującej ją Ewie Drzyzdze. Po udziale w programie aktorka nie zniknęła z ekranów widzów i od czasu do czasu można zobaczyć ją w różnych produkcjach. Oprócz tego ma również inną pasję.

 

Czym zajmuje się Ewa Bakalarska? Okazuje się, że nie brakuje jej talentów

Ewa Bakalarska nie jest z zawodu dziennikarką. Kobieta studiowała na wydziale aktorskim PWST w Warszawie, a w teatrze zaczęła grać w 1990 r. Jej debiutem był występ w sztuce "Motyle są wolne" w Teatrze Nowym w Łodzi. Następnie grała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie i w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

Oprócz gry w teatrze widzowie mogą kojarzyć Ewę Bakalarską z serialu "Dom nad rozlewiskiem", gdzie od 2009 r. wcielała się w rolę Ady Dobrowolskiej. W 2021 r. wzięła również udział w filmie "Bo we mnie jest seks", który opowiadał historię piosenkarki Kaliny Jędrusik. Okazuje się, że Bakalarska oprócz aktorstwa czasem staje też po drugiej stronie kamery i wciela się w rolę drugiego reżysera i reżysera obsady. Dziś nie wiadomo zbyt wiele o życiu prywatnym aktorki, gdyż nieczęsto dzieli się nim z mediami. 

Więcej o: