Trafiła do szpitala z ostrym bólem. Lekarz złapał się za głowę

Tego zupełnie nie spodziewali się ani lekarze, ani sama zainteresowana. Kayla z Wielkiej Brytanii trafiła do szpitala, cierpiąc na ostry ból brzucha. Kobieta podejrzewała, że przyczyną najprawdopodobniej jest zapalenie wyrostka robaczkowego. Cała prawda wyszła na jaw podczas badania ultrasonograficznego.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Wszystko, zdaniem TikTokerki, wskazywało na zapalenie wyrostka robaczkowego. Kayla Nicole Simspon podzieliła się ze swoimi obserwującymi niezwykłą historią, która przydarzyła się jej kilkanaście miesięcy temu. Kobieta któregoś dnia cierpiała z powodu potwornych bólów brzucha. 

Jak pisze "The Sun", Brytyjka była przekonana, że dopadło ją zapalenie wyrostka robaczkowego. Tak też zresztą sugerowała przyjmującym ją na ostrym dyżurze lekarzom. Prawda jednak okazało się zupełnie inna i na zawsze odmieniła życie młodej Brytyjki.

TikTokerka trafiła na ostry dyżur. Prawda okazała się szokująca

Specjaliści wykonali kobiecie USG brzucha. Badanie przeprowadzono w celu wykrycia potencjalnych cyst lub innych niebezpiecznych zmian wewnątrz jamy brzusznej. 

Lekarz, który badał ją ultrasonografem, był w szoku. Na monitorze maszyny zobaczył bowiem dziecko. Okazało się, ze Kayla jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Ponadto kobieta znajduje się w końcowej fazie porodu - stąd ogromny ból i cierpienie, którego doznawała przez ostatnie godziny.

Kayla początkowo nie uwierzyła w diagnozę. Przez dziewięć miesięcy nie zorientowała się, że w jej organizmie rozwija się płód. Obecnie w klinice lekarze przyjęli poród, a Kayla powitała na świecie swoją córkę.

Wszystko skończyło się po 15 minutach. Trzy parcia i powitałam na świecie córeczkę

- mówiła w wideo opublikowanym na TikToku.

Na tym samym nagraniu pokazała też swoją 16-miesięczną córeczkę o imieniu Madi. - Urodziła się całkiem zdrowa - przekazała szczęśliwa mama.

"Moje kamienie nerkowe kończą 5 miesięcy"

Pod opublikowanym przez Kaylę filmem widnieje ponad 800 komentarzy. Koemtnujące kobiety chętnie dzielą się swoimi, podobnymi przeżyciami.

"Moje 'kamienie nerkowe' kończa w tym roku 5 miesięcy. Najbardziej traumatyczne doświadczenie w życiu, ale była tego warta!" - pisze jedna z internautek.

"Mój wyrostek robaczkowy ma teraz 3,5 oku" - dodaje inna użytkowniczka TikToka.

"Jestem położną i widziałam coś takiego znacznie więcej razy, niż ktokolwiek mógłby uwierzyć" - dodaje następna komentująca.

"To mój największy strach"

W pozostałych komentarzach czytamy m.in.:

Moja mama miała poród-niespodziankę ze mną! To moja ulubiona historia do opowiadania
To mój największy strach!
To samo u mnie! Dowiedziałam się o ciąży dopiero w 36. tygodniu., chociaż lekarze nie byli pewni rzeczywiście pewni. Żadnych symptomów, żadnych kopnięć, co miesiąc okres...

Źródła: TheSun/TikTok

Więcej o: