Gify na Wielkanoc 2023 r. Zaskocz bliskich nowoczesną formą życzeń i rozbaw ich do łez

Nie masz czasu na przesłanie bliskim tradycyjnych życzeń na Wielkanoc? Jeśli preferujesz szybką formę, możesz wykorzystać zaproponowane przez nas gify. Te, które wyślesz przy pomocy SMS czy Messengera na pewno ucieszą i umilą zarówno poranek, jak i resztę dnia.

Tegoroczna Wielkanoc to dobry czas na spędzenie czasu z rodziną i nadrobienie zaległości w rozmowach. Po mszy w kościele i zjedzeniu świątecznego śniadania warto znaleźć chwilę, by okazać pamięć bliskim, z którymi nie mamy szansy spotkać się przy stole. Dobrą formą są wysyłane SMS-em lub przy pomocy komunikatora internetowego obrazki, które dla wielu stanowią nowoczesną alternatywę dla świątecznych życzeń. Sprawdź nasze propozycje, a być może znajdziesz coś, co spodoba się cioci, wujkowi, babci czy dziadkowi.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak ograniczyć marnowanie jedzenia w święta? Ekspertka wyjaśnia

Gify na Wielkanoc z życzeniami. Wyślij je, by sprawić radość bliskim

Czasem praktycznie chwila wystarczy, by sprawić radość bliskim osobom. Jeśli wiesz, że nie spędzisz z nimi czasu, możesz wysłać im interaktywny obrazek, który stanowi spore ułatwienie w przypadku gdy rodzina mieszka za granicą.

Zdarza się, że wysłanie tradycyjnej kartki wiąże się ze sporym kosztem, dlatego ładny gif może znacznie ułatwić sprawę. Oto kilka ciekawych propozycji.

embed
embed
embed
embed
embed

Śmieszne gify na Wielkanoc. Te z pewnością nie są nudne

Kto powiedział, że gify na Wielkanoc muszą być nudne? Okazuje się, że odpowiednio dobrane rozbawią niejednego odbiorcę i mogą być dodatkiem do klasycznych życzeń. Dzięki temu bliski ciepło o nas pomyśli i pokaże obrazek gościom, z którymi spędza tegoroczne święta.

embed
embed
embed
embed
embed

Gify na Wielkanoc ruchome. Wyślij je SMS-em lub przez komunikator

Wielu z nas posługuje się dziś telefonami komórkowymi, które mają możliwość odbierania SMS-ów i łączenia się z internetem. Jeśli nie masz pomysłu na świąteczny wierszyk, możesz przesłać rodzinie ruchomego gifa. Internetowa kartka już z samego rana po przebudzeniu może wywołać uśmiech na twarzy.

embed
embed
embed
embed
embed

Gify pochodzą ze strony Giphy.com.

Więcej o: