Magda Mołek nie posprzątała domu na Wielkanoc. W komentarzach zawrzało. "Gosposia przyjdzie i umyje"

Magda Mołek podzieliła się z obserwatorami na Instagramie swoimi przemyśleniami dotyczącymi przygotowań do Wielkanocy. Dziennikarka jednak nie mogła się spodziewać tego, z jakim odbiorem spotkają się jej słowa. W komentarzach wybuchła burza.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Magda Mołek jest obecnie jedną z najsłynniejszych polskich dziennikarek i prezenterek. Popularność zyskała, pracując w stacji TVP, a następnie od 2004 r. w TVN oraz TVN Style. W mediach pracuje od ponad dwóch dekad. Od 2020 roku prowadzi również swój własny kanał na platformie YouTube "W moim stylu", do którego zaprasza rozmaitych gości. Jej filmy dotyczą tematyki lifestylowej, a w trakcie przeprowadzania wywiadów potrafi przekonać gwiazdy nawet do najintymniejszych zwierzeń.

Zobacz wideo Makijaż w stylu Magdy Mołek

Magda Mołek dzieli się przemyśleniami dotyczącymi przygotowań do świąt. "Nie umyłam dziś okien"

Magda Mołek, mimo że skrupulatnie strzeże swojej prywatności, na bieżąco prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie pozostaje w kontakcie ze swoją grupą odbiorców. Na swoim profilu na Instagramie niedawno podzieliła się z obserwatorami pewnymi przemyśleniami dotyczącymi świąt wielkanocnych. Dziennikarka wzięła pod rozwagę temat sprzątania przed świętami. Mołek przyznała, że nie uległa presji przygotowań do Wielkanocy, a zamiast tego postanowiła cieszyć się z nadchodzącego czasu i celebrować go z bliskimi.

'Nie umyłam dziś okien. Nie zaplanowałam 'jajeczek i bab'. Nie usłyszałam odkurzacza. Firanki też mam brudne. No i tak… siedzę i się cieszę, że miałam tyle czasu, żeby posiedzieć i się pocieszyć.
 

Przy okazji podzieliła się również pewnym cytatem, który tylko utwierdził ją w swoich przemyśleniach.

Żyj w zgodzie ze swoimi pragnieniami, a stworzysz życie, które będzie całkowicie i wyłącznie twoje. Kiedy umiejętnie bawisz się dynamiką mocy, świat się zmienia. Przestajesz być niewolnicą życia, które prowadzisz, a stajesz się twórczynią świata, którego pragniesz.

Internauci podzieleni pod najnowszym wpisem Magdy Mołek. Nie zabrakło krytyki

Pod wpisem Mołek szybko pojawiło się wiele rozmaitych komentarzy. Część z kobiet, w swoich wypowiedziach zgodziło się z dziennikarką, pozostali z internautów postanowili niecno mniej przychylnie odnieść się do jej przemyśleń i postawy dotyczącej porządków przed świętami. 

Gosposia przyjdzie i umyje. Czemu pani o tym nie wspomniała? Wy warszawskie damy wszystkie macie panie od czarnej roboty po to, żeby siedzieć i robić sobie zdjęcia na insta.
Zrobiłam dokładnie to samo i najlepsze jest to, że....nie mam totalnie żadnych wyrzutów sumienia.
Bo zapewne ktoś Pani te okna umyje.
Dom to nie muzeum.
Tak pisze się, gdy ma się panią sprzątającą.
Więcej o: