Przyłapała chłopaka na zdradzie podcza urlopu. Zobaczyła go z inną na kamerach monitoringu

Kayla Gardner wybrała się na urlop ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi. Podczas rejsu wycieczkowego odkryła jednak coś, czego zupełnie się nie spodziewała. Za pomocą kamer monitoringu przyłapała ukochanego na zdradzie.

Kayla Gardner nie spodziewała się, że wakacyjny wyjazd wywróci jej życie do góry nogami. Z pozoru zwyczajny rejs z bliskimi zamienił się w koszmarną przygodę. W pewnym momencie Kayla zauważyła, że kamery monitoringu uchwyciły jej partnera z inną kobietą.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz domyśliła się, że mąż ją zdradza. Wynajęła nawet detektywa

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobaczyła, jak zdradza ją z inną. Wszystko za sprawą kamer zamontowanych na statku

Podczas rejsu na statku wycieczkowym Kayla miło spędzała czas z ukochanym i przyjaciółmi. Gdy odpoczywali w swojej kabinie, mężczyzna zaproponował, że pójdzie po przekąski. Jak się okazało, był to jedynie pretekst, by udać się na basen. Nie przewidział jednak, że miejsce to jest monitorowane, a transmisję na żywo z tego, co się tam dzieje, może oglądać każdy, kto bierze udział w rejsie. Okazało się, że właśnie to robiła Kayla wraz z przyjaciółką.

Gdy Kayla oglądała, jak współpasażerowie bawią się nad basenem, zauważyła wraz z przyjaciółką, że blisko kamer bawi się mężczyzna łudząco podobny do jej partnera. Mężczyzna flirtował z pewną kobietą. Po chwili okazało się, że to właśnie partner Kayli i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. - Kim ona jest?! - krzyknęła kobieta, która nie mogła uwierzyć własnym oczom. Gdy chciała wybiec z kabiny, by go powstrzymać, przyjaciółka krzyknęła jeszcze za nią, że mężczyzna daje innej kobiecie swój numer telefonu.

Udostępniła materiał na TikToku. Filmik ze zdrady odtworzono ponad 13 milionów razy

Udostępniony przez Kaylę filmik wzbudził ogromne zainteresowanie wśród użytkowników aplikacji, jaką jest TikTok. Został odtworzony ponad 13 milionów razy, a w sekcji komentarzy pozostawiono prawie 6 tysięcy opinii na temat całego zdarzenia. Nie da się ukryć, że wśród nich pojawiło się wiele głosów wsparcia dla kobiety, choć znaleźli się również i ci, którzy uważali, że flirt nie jest zdradą.

Właśnie dlatego ludzie lądują za burtą.
Czuję, że wszechświat po prostu pokazał ci prawdę.
Dziewczyno, uciekaj od niego.
Przykro mi, że cię to spotkało. Trzymaj się!

Kayla Gardner udostępniła kilka materiałów na TikToku, które dotyczą całej sprawy. Nie są to jedynie materiały związane z samym zdarzeniem, lecz także tym, co wydarzyło się później. Na jednym z nich kobieta pokazuje, jak wyrzuca ubrania byłego chłopaka przez okno. W kolejnym wyjaśnia zaniepokojonym obserwatorom oraz obserwatorkom, że sprawa się wyjaśniła i jest już singielką.

Więcej o: