Pokazała, ile schudła w 12 miesięcy. Teraz bierze udział w pokazach kulturystycznych. "To niemożliwe"

Sophie Maree Hull pokazała swoim fanom, co determinacja i odpowiedni trening potrafią zrobić z wyglądem w ciągu 12 miesięcy. Kobieta przyznała, że w przeszłości wcale się sobie nie podobała. Przez 12 miesięcy przeszła kompletną metamorfozę. Dziś startuje w konkursach kulturystycznych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czasami jedyne, czego brakuje do wprowadzenia zmian w życiu, to motywacja. Udowodniła to jedna z użytkowniczek Instagrama. Sophie Maree Hull dziś jest znaną kulturystyką, która brała udział w wielu pokazach. Jeszcze do niedawna wyglądała kompletnie inaczej. Metamorfoza, którą przeszła w zaledwie 12 miesięcy, szokuje.

Zobacz wideo Kasia Dziurska przygotowała odchudzający trening dla początkujących

Wystarczyło jej 12 miesięcy, aby wystartować na zawodach kulturystycznych. Ta przemiana szokuje.

Pewnego dnia Sophie Maree Hull powiedziała "dość" i postanowiła kompletnie odmienić swoje życie. Kobieta zaczęła ciężko trenować i trzymać dietę. Gdy doszła do wymarzonej sylwetki, zaszła  w ciąże. Rok po porodzie wróciła do jeszcze lepszej formy. Wystarczyło 12 miesięcy, aby wystartowała w zawodach kulturystycznych. Jej przemiana zrobiła prawdziwą furorę. Dziś jest trenerką personalną i pomaga innym, próbującym zmienić swój wygląd na lepsze. 

Kulturystka odkrywa niektóre sekrety treningu przed swoimi fanami. Tym samym zachęca ich do samoakceptacji. Przyznała, że choć ćwiczyła 5 razy w tygodniu w czasie ciąży i tak sporo przybrała na wadze.

To kompletnie naturalne, w końcu tworzyłam w sobie małego człowieka

- napisała pod jednym z postów. Ludzie nie dowierzają w jej przemianę. W bardzo krótkim czasie zrzuciła zbędne kilogramy i osiągnęła wymarzoną sylwetkę.

 

"To niemożliwe, żeby tak wyglądać". Jaki jest jej sekret? Klucz tkwi w motywacji

Sophie wielokrotnie powtarza, że najważniejszym czynnikiem w drodze po sukces jest motywacja. Jeden z kroków do osiągnięcia wymarzonych celów to oglądanie się ocena swoich postępów. Z tego powodu udostępniła filmik, na którym widać jej pełną przemianę. Z dziewczyny z lekką nadwagą do kulturystki. Kobieta zachęca do robienia sobie zdjęć i porównywania wyników. Według niej, nic tak nie pokazuje, jak dużo zmieniliśmy w swoim wyglądzie, jak dawne fotki.

 

Fani nie mogą uwierzyć w jej przemianę. Wielu z nich wątpi, że cały proces trwał wyłącznie 12 miesięcy. 

12? Myślałam, że chodzi o 12 lat. To niemożliwe, żeby tak wyglądać po roku, prędzej po 4-5 latach

- napisała jedna z fanek.

Przecież miała już zbudowane mięśnie. Kluczem było utrzymanie ich przy redukcji tłuszczu

- odpowiedział inny komentujący.

Wiele osób podkreśla także, aby nie spodziewać się podobnych wyników w tak krótkim czasie. Sophie ćwiczyła przez długi czas, zanim zaszła w ciążę. Z tego powodu mięśnie, które zbudowała przed porodem, jedynie ukryły się pod warstwą tłuszczu. 

 
Więcej o: