"To najlepszy chrzest w historii". Zachowanie chłopczyka w kościele podbija sieć

W wierze chrześcijańskiej chrzest odgrywa kluczową rolę. To właśnie dzięki niemu możemy stać się częścią wspólnoty wierzących. Zwykle sakramentowi towarzyszy podniosła atmosfera, ale zachowania dzieci nie da się przewidzieć. Nikt nie spodziewał się, że mały Cooper rozbawi wszystkich w kościele.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To nagranie z miejsca stało się hitem. Mały chłopiec rozbawił wszystkich do łez podczas własnego chrztu. Ksiądz udzielający mu tego sakramentu również nie krył pozytywnego zaskoczenia. Co takiego zrobiło dziecko?

Zobacz wideo Kto może zostać chrzestnym? Są warunki, które trzeba spełnić

Gdy został ochrzczony, wszyscy zaczęli bić brawo. Chłopiec również dołączyła się do owacji

Ceremonia chrztu małego Coopera przebiegała bez większych zaskoczeń. Ksiądz krok po kroku przechodził do dalszych etapów sakramentu. Skropił jego głowę wodą święconą  i odśpiewał radosne alleluja. Następnie podniósł dziecko i pokazał je wszystkim zebranym. W kościele rozbrzmiały głośne oklaski, co wyraźnie zaskoczyło malucha. Po chwili jednak na jego twarzy można było zobaczyć szeroki uśmiech. Mały Cooper energicznie dołączył się do oklasków. To rozbawiło wszystkich, w tym również księdza. - To jest niesamowite - powiedział duchowny i ucałował dziecko w czoło.

Reakcja malucha rozbawiła internautów. Wideo ma już ponad milion wyświetleń

Nagrania ze chrztów zwykle zalegają na dyskach i nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Rzadko kiedy oglądają je nawet członkowie rodziny. W przypadku ceremonii Coopera jest kompletnie inaczej. Nagranie z zabawną sytuacją podczas sakramentu obejrzano już ponad milion razy. Użytkownicy TikToka są zachwyceni niespodziewanym zachowaniem dziecka. W komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych głosów.

O mój Boże, on jest przesłodki
Najlepszy chrzest w historii. Pozytywna energia księdza przeszła też na dziecko
Cooper jest z pewnością głównym bohaterem swojego filmu
Był gwiazdą każdej sekundy swojego momentu
Więcej o: