Syn spytał, skąd się biorą dzieci. Jego odpowiedź stała się hitem sieci. "Uwielbiam"

John Reynolds jest tiktokerem, który na co dzień mówi o trudach i radościach rodzicielstwa. W jednym z nagrań mężczyzna opowiedział, jak wybrnął z pytań syna o to, skąd się biorą dzieci. Komentujący pochwalili jego metodę, a wideo ma już ponad 152 tys. polubień.

Pytania dorastających dzieci czasem mogą być kłopotliwe, zwłaszcza jeśli są zadawane w niespodziewanym momencie. Przekonał się o tym tiktoker @johnejreynolds, który został spytany przez sześcioletniego syna, dlaczego niektóre kobiety mają w swoich brzuszkach dzieci. Mężczyzna wybrnął z sytuacji w przemyślany sposób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Wchodzą do szkoły i robią pranie mózgu dzieciom!" Marszałek Witek wyraziła dezaprobatę dla tęczowych "ideologii"

Pociecha pyta: Dlaczego niektóre kobiety mają w brzuszkach dzieci? Tiktoker odpowiada

John Reynolds jest tiktokerem, którego obserwuje już ponad 395 tys. internautów. Mężczyzna w krótkich filmikach opowiada, jak na co dzień radzi sobie z rodzicielstwem i z jakimi trudnościami mierzy się wielu rodziców. Z humorem i spokojem wyjaśnia, jak sam reaguje na wiele sytuacji, dzięki czemu może inspirować do podobnych działań innych. W nagraniu z 25 stycznia 2023 r. Reynolds opowiedział o sytuacji, która spotkała go pewnego dnia. 

Okazuje się, że sześcioletni syn zadał mu niespodziewanie kilka pytań związanych z poczęciem, ciążą i porodem - czyli tym, na co odpowiedzi wielu rodziców stara się unikać. Tiktoker przyznał, że początkowo odpowiadał pytaniem na pytanie, czym odwrócił uwagę dziecka. Później jednak postanowił zmierzyć się z tematem i w efekcie ojciec i syn odbyli trzydziestominutową, szczerą rozmowę dotyczącą tego, skąd się biorą dzieci.

Internauci pochwalili metodę tiktokera i podzielili się swoimi doświadczeniami. "Taka niewinność"

Pod nagraniem Reynoldsa pojawiło się już ponad 152 tys. polubień. Internauci pochwalili jego metodę rozmowy z synem, a także podzielili się w komentarzach własnymi doświadczeniami.

Taka niewinność. Uwielbiam, jak odpowiedziałeś i poprowadziłeś tę rozmowę.
Kiedy byłam w ciąży z córką, syn miał trzy lata. Był bardzo ciekawy, jak siostra wydostanie się na zewnątrz. Wiele razy o tym rozmawialiśmy. 
Uwielbiam sposób, w jaki temu podołałeś. Masz niesamowitego chłopca.
Wierzę, że jeśli są na tyle duzi, by spytać, są na tyle duzi, by uzyskać odpowiedź. 
Więcej o: