Zmyła makijaż i przestała farbować włosy. Internauci tego się nie spodziewali. "To naprawdę Ty?"

Pewna 22-latka postanowiła zaprezentować się internautom bez makijażu. Brytyjka, która zazwyczaj używała sporych ilości kosmetyków, tym razem postanowiła całkowicie z nich zrezygnować. Efekt? W sekcji komentarzy pojawiło się wiele emocji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sophie Mair Evans to 22-latka pochodząca z Wielkiej Brytanii, która w ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę. Efektami pochwaliła się na swoim profilu na platformie TikTok, gdzie funkcjonuje pod nazwą @sophiemairevans. Jej profil w social mediach obserwuje na bieżąco prawie 17 tysięcy internautów, a nagranie ukazujące przemianę zebrało prawie 8 milionów wyświetleń i z dnia na dzień stało się hitem.

Zobacz wideo Julia Wieniawa planuje poprawiać urodę? "Nie mam problemu, że dziewczyny coś sobie poprawiają"

Przestała farbować włosy i nosić pełny makijaż. Metamorfozą pochwaliła się w sieci

22-letnia Brytyjka, która na co dzień pracuje jako menedżerka ds. mediów społecznościowych, ujawniła jakiś czas temu, że rozjaśniała swoje naturalne rude włosy, tak aby uzyskać platynowy blond. Sophie Mair Evans postanowiła przestać eksperymentować nie tylko z odcieniem swojej fryzury, ale również zrezygnowała z noszenia pełnego makijażu. Tym samym przyznała, że od teraz ma zamiar dążyć do bardziej naturalnego wyglądu. 

22-latka zszokowała nagraniem internautów. Pojawiły się liczne komentarze

Brytyjka efektami swojej przemiany wizerunkowej postanowiła pochwalić się na popularnej platformie TikTok. Stworzyła więc kilkusekundowe nagranie, na którym zestawiła dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich zauważalna jest spora ilość makijażu z akcentem, szczególnie na oczy oraz sięgające ramion platynowe blond włosy. Po chwili ukazuje się Sophie z twarzą, na której na próżno szukać makijażu, a włosy zaskakują rudym odcieniem oraz długością.

W sekcji komentarzy nie zabrakło słów zaskoczonych metamorfozą 22-latki internautów.

Dwie różne osoby
Wcześniej też dobrze wyglądałaś, ale naturalny wygląd tak bardzo ci odpowiada.
Teraz jest o wiele lepiej, a wcześniej było już dobrze.
Stuprocentowa poprawa
To naprawdę Ty?
Więcej o: