Grała Kingę w serialu "Samo życie". Teraz ma 45 lat , a jej mąż to "bohater naszych czasów"

Serial "Samo życie" przez 8 lat był jednym z najchętniej oglądanych przez telewidzów. Magdalena Smalara grała w nim Kingę Gawor, która była obecna na ekranie przez wszystkie lata trwania produkcji. To właśnie dzięki tej roli aktorka zyskała popularność.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Magdalena Smalara ma na koncie wiele ról filmowych i serialowych. Aktorka w 2002 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie i od tamtej pory występuje w Teatrze Polskim. W 2003 roku odbyła się premiera jej recitalu z piosenkami Agnieszki Osieckiej. W tym samym czasie otrzymała Nagrodę im. Tadeusza Łomnickiego za wybitne osiągnięcia w dwa lata po ukończeniu studiów.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Rola Kingi Gawor przyniosła jej popularność. Grała ją 8 lat

Największą popularność przyniosła jej rola w serialu "Samo życie", który był emitowany na antenie Polsatu w latach 2002-2010. Opowiadał o losach pracowników fikcyjnego warszawskiego dziennika. Smalara grała w nim Kingę Gawor, przyjaciółkę głównej bohaterki.

 

Magdalena występowała później w takich produkcjach jak "Pensjonat pod różą", "39 i pół" czy "Ojciec Mateusz". Aktorka dubbinguje też postacie w bajkach dla dzieci, np. w "Co nowego u Scooby'ego?". Gwiazda rzadko pokazuje się na ściankach, dlatego najczęściej można ją zobaczyć na deskach warszawskiego teatru.

Magdalena Smalara i Krzysztof Zieliński. Poznali się 17 lat temu

W tym roku aktorka skończyła 45 lat. Jej mężem jest Krzysztof Zieliński, bohater najsłynniejszej ucieczki z lat 80. Mężczyzna wraz z bratem Adamem w 1985 roku uciekli z domu i ukryci pod ciężarówką przedostali się do Szwecji. Ich rodzice zostali pozbawieni praw rodzicielskich, a chłopcy znaleźli schronienie u jednej ze szwedzkich rodzin. Powstał nawet film inspirowany tymi wydarzeniami, "300 mil do nieba".

Magdalena i Krzysztof poznali się w 2006 roku. - Został mi pokazany jako ten, który uciekł, będąc dzieckiem, do Szwecji. Znałam dobrze tę historię. To dla mojego pokolenia był człowiek-legenda, bohater naszych czasów! - opowiadała Smalara. Krzysztof wrócił na stałe do Polski w 2010 roku. Razem z Magdaleną mają syna Ludwiga, który urodził się w 2009 roku.

 
Więcej o: