Doda, Cichopek po treningu i Rozenek o 5 rano. Tak wyglądają gwiazdy bez makijażu

Doda, Katarzyna Cichopek czy Małgorzata Rozenek-Majdan to gwiazdy, które nie mają problemu, by pokazać się bez makijażu. Niektóre z nich idą czasem krok dalej i pokazują się w naturalnej wersji tuż po wstaniu z łóżka lub zaraz po treningu. - Brak make upu to najlepszy kosmetyk dla cery - twierdzi Doda.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Coraz więcej znanych kobiet z show-biznesu regularnie pokazuje się w mediach społecznościowych bez makijażu. Gwiazdy, pokazując swoje naturalne piękno udowadniają, że zmarszczki, przebarwienia czy inne "niedoskonałości", to coś absolutnie normalnego, z czym do czynienie mają wszystkie kobiety, również te z pierwszych okładek magazynów. Najwyższa pora, by każda z nas zdała sobie sprawę, że na co dzień gwiazdy wcale nie wyglądają tak, jak na czerwonym dywanie.

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała swoją przedmakijażową pielęgnację

Doda bez makijażu

Doda, gdy występuje na scenie, albo pojawia się na czerwonym dywanie, zwykle stawia na mocny makijaż. Na co dzień jednak zwykle z niego rezygnuje. Na Instagramie regularnie można zobaczyć ją w naturalnym wydaniu. - Nie maluje się w ogóle od paru lat na co dzień, wiem ze większość z was mi nadal nie wierzy (...) Btw, cały czas uważam, że brak make upu to najlepszy kosmetyk dla cery - napisała kiedyś pod jednym z postów.

DodaDoda https://www.instagram.com/dodaqueen/

Katarzyna Cichopek bez makijażu

Kasię Cichopek w social mediach zobaczyć można zarówno w pełnym makijażu, jak i zupełnie bez. Aktorka bez makijażu bardzo często pokazuje się relacjonując swoje treningi. Kiedyś udostępniła na InstaStories relację, którą nagrała o poranku, tuż po skończonym treningu. - Przepraszam za swój dzisiejszy wygląd, ale wracam prosto z treningu - powiedziała. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu

Małgorzata Rozenek-Majdan również należy do grona polskich gwiazd, które od czasu do czasu pokazują się bez makijażu na swoim Instagramie. Kiedyś podzieliła się nawet krótkim wideo, które nagrała o 5 nad ranem w piżamie, tuż po wstaniu z łóżka. Jak Małgorzata Rozenek dba o swoją cerę? - Pielęgnacja nocna jest dla mnie bardzo ważna i zwracam na nią szczególną uwagę. Już od dłuższego czasu w szybki sposób, bez wychodzenia z domu, dbam o kondycję skóry i funduje jej domowe SPA - wyznała pod jednym z postów.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan https://www.instagram.com/m_rozenek/

Joanna Liszowska bez makijażu

- Powiedzmy sobie szczerze. Czas mija, starzejemy się. Jedna myśl: Nie pozwólmy by nami zawładnął. To my władajmy nim - napisała Joanna Liszowska pod jednym ze zdjęć bez makijażu, które opublikowała na swoim instagramowym profilu. Za każdym razem, gdy aktorka pokazuje się w naturalnej wersji, czy to bez makijażu, czy z siwymi włosami, zbiera sporo komplementów. - "Im starsza, tym piękniejsza", "Piękna, naturalna kobieta!", "Bez tapety, naturalne piękno" - piszą fani.

Joanna LiszowskaJoanna Liszowska https://www.instagram.com/joannaliszowskaofficial/

Izabela Janachowska bez makijażu

Gdy Izabela Janachowska pokazuje się na Instagramie w naturalnej wersji, nie brakuje w komentarzach komplementów. Fanki często dopytują ją także o sposoby pielęgnacji czy inne sekrety dobrego wyglądu. - Jeżeli chodzi o skórę, myślę, że składa się na to kilka rzeczy i tutaj nie odkryję Ameryki. Na pewno jest to suplementacja, dieta i jeszcze oddaję się w ręce najlepszego doktora - zdradziła kiedyś Izabela Janachowska.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska https://www.instagram.com/izabelajanachowska

Więcej o: