Marianna Schreiber przeszła przemianę. Ludzie pod wrażeniem: "Nowa Whitney Houston"

Marianna Schreiber pokazała się na Instagramie w nowej fryzurze. Modelka i założycielka partii "Mam dość" zdjęła towarzyszące jej przez całe szkolenie wojskowe warkoczyki. Internauci nie szczędzili jej ciepłych słów.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Marianna Schreiber świętowała urodziny męża

Modelkę, aktywistkę i założycielkę partii "Mam dość" obserwuje na Instagramie ponad 35 tysięcy osób. Marianna Schreiber zakończyła 28-dniowe szkolenie wojskowe, które pieczołowicie relacjonowała w swoich mediach społecznościowych - publikowała zdjęcia oraz nagrania, a także opisywała krok po kroku swoje doświadczenia.

Odkąd rozpoczęła szkolenie, Schreiber postawiła na wygodną, niekrępującą ruchów i pola widzenia fryzurę - przylegające do głowy warkoczyki. Po zakończeniu szkolenia 30-latka zdecydowała się je rozplątać. Nowe uczesanie zaprezentowała oczywiście na Instagramie.

Marianna Schreiber w nowej odsłonie. Porównują ją do wielkie gwiazdy

"Ostatnie reakcje osób, które spotkałam na mieście, uświadamiają mi, że warkocze to moja charakterystyczna, integralna część" - napisała w poście, który zamieściła na platformie.

"Przez jeden z najważniejszych okresów w moim życiu, miałam fryzurę, w której się 'zakochałam' i nie ukrywam… było mi w niej bardzo wygodnie! Dlatego wracam do niej za kilka dni, ale to też z pewnej, konkretnej przyczyny" - poinformowała zdawkowo, nie zdradzając swoich dalszych planów.

Marianna Schreiber opublikowała kilka zdjęć z nową fryzurę, a jej fani wpadli w zachwyt. 

 

"W tym momencie swojego życia jesteś najpiękniejsza", "Pięknie pani w tej fryzurce" - piszą obserwatorzy modelki.

Nowa Whitney Houston

- zachwyca się jedna z internautek. "Ślicznie Pani wygląda" - komentuje kolejna osoba.

Źródło: Instagram

Więcej o: