Cleo "unika wizyt" w kościele. Ma ku temu ważny powód. "Jakoś przestaliśmy"

Cleo w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała nieco więcej na temat tego, jak spędzi święta wielkanocne. Gwiazda będzie uczestniczyć w przygotowaniach, lecz w tym roku nie uda się na mszę do kościoła. Okazuje się, że kryje się za tym ważny powód.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Cleo, czyli Joanna Klepko, szybko zyskała sympatię widzów oraz zainteresowanie mediów. Gdy usłyszeliśmy ją w piosence "My Słowianie" uwagę zwrócił również oryginalny wygląd artystki. Znakiem charakterystycznym gwiazdy jest wysoki kucyk, wyrazisty makijaż z akcentem na oko oraz oryginalne stylizacje, którymi nieraz zaskakiwała. Piosenkarka jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jak zamierza spędzić Wielkanoc.

Zobacz wideo Jak Cleo utrzymuje sylwetkę w dobrej kondycji? "Dużo koncertuję, to jest permanentne cardio!"

Cleo zdradziła, jak wyglądają jej przygotowania do Wielkanocy. "Bardzo lubię ten czas"

Wykonawczyni takich hitów jak "Łowcy gwiazd" i "Za krokiem krok" w jednym z wywiadów podzieliła się, jak będzie spędzać Wielkanoc. Tradycyjnie gwiazda zawita do swojej rodziny do Szczecina i razem będą celebrować ten czas. Cleo cieszy się, że spędzi ten czas z najbliższymi, gdyż są to jedne z nielicznych dni w roku, kiedy może pozwolić sobie na odpoczynek.

Wielkanoc spędzę z rodzicami i z moim ukochanym bratem. Będziemy mieli taki spokojny azyl rodzinny. Bardzo lubię ten czas, bo rzadko mam okazję z nimi przebywać.

Z uwagi na zawodowe zobowiązania gwiazda nie jest pewna, czy zdąży dojechać na tyle wcześnie, aby móc pomóc w świątecznych przygotowaniach. Zapewniła jednak, że upiecze mazurka. Wokalistka podzieliła się również wyznaniem, że w kuchni rządzi jej mama, która według Cleo świetnie gotuje. Gwiazda jednak stara się pomagać fizycznie, np. wykonując świąteczne porządki. – Tym razem z koszyczkiem pójdzie tata, bo ja nie wiem, czy zdążę na samą święconkę, ale jak dojadę, to wybiorę się z nim. Przygotuję mazurka. Będzie na słodko zdecydowanie... Nie wiem dlaczego, ale jajka smakują jakoś inaczej w święta. Są jakby lepsze. Mimo że jajka jem na co dzień, to zawsze dania świąteczne smakują trochę inaczej – przyznała.

Cleo nie chodzi na msze do kościoła. Kryje się za tym ważny powód

W kolejnej części wywiadu zdradziła, czy na Wielkanoc wybierze się z rodziną na mszę do kościoła. Okazuje się, że rodzina wokalistki nie uczestniczy w świątecznych nabożeństwach. Powodem nie jest jednak kryzys wiary, a względy zdrowotne i troska o zdrowie jej najbliższych.

Zawsze chodziliśmy z całą rodziną do kościoła, ale po pandemii jakoś przestaliśmy. Staram się dbać w tym okresie grypowo-przeziębieniowym o rodziców i o brata też się martwię, więc od jakiegoś czasu albo stoimy przed kościołem, albo unikamy wizyt z uwagi na tłumy.

Cleo zdradziła również, że od pewnego czasu zmieniła swoje postrzeganie w temacie wiary i duchowości. Gwiazda uważa, że to, że opuszcza msze, nie oznacza, że oddaliła się od Boga. Według niej wiara polega na odczuwaniu obecności Boga wszędzie, nie tylko w kościele.

Więcej o: