42-letnia Ania Wyszkoni pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni. "Nie każda kobieta by się odważyła"

Ania Wyszkoni to niekwestionowana gwiazda polskiej piosenki. Zazwyczaj widzimy ją na scenie w pięknych stylizacjach i mocnym makijażu, ale w życiu prywatnym, poza blaskiem kamer, wokalistka stawia na naturalność. Niedawno pokazała zdjęcie, na którym nie ma ani grama makijażu.

Ania Wyszkoni znana jest z takich hitów jak "Czy ten pani i pani", "Biegnij przed siebie" czy "Wiem, że jesteś tam". Gwiazda zachwyca świetnym wyglądem, nienaganną formą fizyczną i idealnie dopasowanym makijażem. Tym razem postawiła na naturalność i pokazała się fanom bez make-upu. 

Zobacz wideo Ania Wyszkoni pochwaliła się córką

Ania Wyszkoni obwieszcza, że ukończyła pracę nad kolejną płytą. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem bez makijażu

42-letnia gwiazda muzyki jest aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad 75 tysięcy osób. Na profilu dzieli się z fanami nie tylko nowościami związanymi z kolejną płytą, ale również smaczkami z życia prywatnego. Oprócz wspaniałych stylizacji możemy zobaczyć, jak Ania Wyszkoni wygląda na co dzień, gdy znajduje się poza sceną. Okazuje się, że artystka stawia na naturalność, a mocny makijaż towarzyszy jej tylko podczas sesji zdjęciowych czy koncertów. Niedawno pochwaliła się fanom, że ukończyła prace nad płytą poświęconą Markowi Jackowskiemu, a wpis opatrzyła zdjęciem, na którym nie ma ani grama make-upu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani wokalistki zachwyceni. To nie pierwszy raz, gdy Ania Wyszkoni stawia na naturalność

Na profilu artystki możemy zobaczyć więcej jej zdjęć sauté, co tylko potwierdza, że w życiu codziennym Ania Wyszkoni stroni od mocnego makijażu. Ostatnie zdjęcie wywołało zachwyt w komentarzach. Fani doceniają odwagę i fakt, że gwiazda nie ma oporów, aby pokazać się bez make-upu.

Bez makijażu jest Pani równie piękną i odważną kobietą. Nie każda kobieta odważyłaby się pokazać twarz zupełnie "nagusieńko", zwłaszcza jeśli jest się osobą publiczną i znaną.
Cudownie.
Uwielbiam twoją wrażliwość.
 
Więcej o: