Kasia Zielińska pokazała "nieidealne zdjęcia" sprzed lat. "To najlepsze co mogłam przeczytać"

Katarzyna Zielińska postanowiła zaapelować do swoich fanek. Gwiazda zamieściła na Instagramie kilka swoich starych zdjęć, które opatrzyła obszernym wpisem o samoakceptacji. Internauci są pod wrażeniem słów aktorki. Pod postem posypało się mnóstwo miłych słów.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Katarzyna Zielińska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie najbardziej pamiętają ją z roli Marty Walawskiej w serialu "Barwy szczęścia". Gwiazdę obserwuje na Instagramie 508 tys. osób. Aktorka regularnie dzieli się z fanami zdjęciami z pracy czy podróży. Tym razem postanowiła bezpośrednio zwrócić się do wszystkich swoich fanek.

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska w "Przerwie na kawę"

Katarzyna Zielińska zwróciła się do kobiet. Apel aktorki

W najnowszym poście na Instagramie Katarzyna Zielińska zaapelowała do wszystkich swoich fanek. Gwiazda dodała kolaż zdjęć z różnych okresów swojego życia. Aktorka mówi wprost, że ludzie zwracali jej uwagę, że ubiera się zbyt kolorowo, ma nieodpowiednią figurę, a jej buzia może nie nadawać się na okładkę gazety. Ona jednak w tamtym czasie była pewną siebie i uśmiechniętą dziewczyną, która nie przejmowała się nieprzychylnymi opiniami. Chciała coś w sobie zmienić, ale nie za wszelką cenę. Kasia zwróciła się do kobiet z ważnym przekazem.

Nie oceniajcie siebie, jesteście wspaniałe, mądre, piękniejsze niż te wszystkie super wypracowane obrazki z internetu.

Zielińska uważa, że najważniejsza i najpiękniejsza jest naturalność. Na okładce magazynu czy sesji zdjęciowej każda kobieta wygląda pięknie, jednak nad tym pracuje cała ekipa. Aktorka docenia te chwile, kiedy nie musi wyglądać idealnie. Ujawnia, że właśnie wtedy w pełni czuje się sobą.

A i tak najbardziej kocham poranki z rozczochranym włosem i kremem na twarzy. Bo to ja. Ta prawdziwa Kaśka.
 

Inspirujące słowa Zielińskiej. Internauci są pod wrażeniem

Pod postem błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani przyznają, że właśnie takich słów potrzebowali. Doceniają aktorkę za szczerość i zgodnie stwierdzają, że Zielińska wyróżnia się naturalnością i mądrością. Zaznaczają też, że zarówno teraz, jak i kiedyś Katarzyna zachwyca swoim wyglądem i osobowością. Widać, że dla wielu osób słowa Kasi były bardzo inspirujące.

Była pani i jest cudowna.
Obie Kaśki, zarówno tamta, jak i obecna, to piękne i fantastyczne dziewczyny pełne uroku.
Bardzo lubiłam tamtą Kaśkę i tę też lubię.
To najlepsze co mogłam przeczytać dziś rano.
Dawno nie słyszałam tak mądrych słów z tak mądrym przekazem.
Więcej o: