Ważyła 158 kg. Chciała schudnąć do ślubu i zrzuciła 76 kg. "To był najlepszy rok w moim życiu"

Melissa Williams, jak sama przyznaje, nie czuła się zbyt dobrze w swoim ciele, gdy ważyła 158 kg. Zanim stanęła przed ołtarzem, postanowiła schudnąć i w ten sposób zrzuciła ponad 76 kg. Dziś jest influencerką, która inspiruje innych.

Jak wskazuje wielu internautów, historia Melissy jest dla nich niezwykle inspirująca. Kobieta postanowiła przejść metamorfozę i przed ślubem, który został przesunięty z powodu pandemii, zrzuciła ponad 76 kg. - Nienawidziłam tego, jak wyglądałam, więc właściwie cieszyłam się, że ten dzień został przełożony. Finalnie brałam ślub dumna ze swojego wyglądu - przyznała Melissa w rozmowie z "Daily Mail".

Zobacz wideo Chodakowska wierzy w przemianę rysów twarzy poprzez dietę? "Ściema, ściema!"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ważyła 158 kg. Chciała schudnąć do ślubu. Udało jej się zrzucić 76 kg

Melissa Williams chętnie dzieli się na Instagramie tym, jaką metamorfozę przeszła w zaledwie dwanaście miesięcy. Latem 2020 roku miała stanąć na ślubnym kobiercu, lecz z powodu pandemii ceremonia musiała zostać przeniesiona na inny termin. Choć złamało to jej serce, postanowiła produktywnie wykorzystać czas oczekiwania i przekuć go w coś dobrego. Melissa uznała, że to czas na porzucenie złych nawyków żywieniowych oraz zadbanie o swoją sylwetkę.

Kobieta postawiła na radykalne rozwiązania, by pozbyć się nadmiaru kilogramów. Nie tylko poddała się operacji bariatrycznej, lecz także włączyła do swojej diety więcej białka oraz warzyw i owoców. Nie obyło się też bez wyrzeczeń. Melissa porzuciła niezdrowe jedzenie. Postanowiła też postawić na ruch, a jej ulubioną formą aktywności fizycznej okazało się bieganie. W jednym z wpisów na Instagramie podsumowała metamorfozę, którą przeszła.

To był najlepszy rok w moim życiu. Zrzuciłam ponad 76 kg i zyskałam dużo pewności siebie. Naprawdę wierzę, że zmniejszenie żołądka uratowało mi życie. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, ile bez tego przytyłabym w tym roku. To była najtrudniejsza i najbardziej emocjonalna rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam.

Melissa dzieli się swoją przygodą na Instagramie. Teraz jest inspiracją dla wielu kobiet

Historia Melissy jest niezwykle inspirująca, co potwierdzają liczne komentarze pozostawiane pod materiałami w jej mediach społecznościowych. Użytkownicy oraz użytkowniczki Instagrama przyznają, że kobieta jest dla nich prawdziwą motywacją. Melissa dzieli się swoją historią oraz przebytą przemianą na profilu @bypassing_my_problems, gdzie zebrała prawie siedem tysięcy obserwatorek oraz obserwatorów.

 

Pod jednym z najpopularniejszych wpisów Melissy można przeczytać wiele historii osób, które zmagają się z podobnymi wyzwaniami. Kobieta pokazała metamorfozę, której dokonała w rok, co stało się motywacją i inspiracją dla innych.

Mam operację 8 września i to mnie tak wzruszyło! To bardzo inspirujące, bo tak dobrze sobie poradziłeś. Gratulacje!
Łał po prostu łał!! Jesteś niesamowita. Co za podróż - absolutnie cudowna wewnątrz i na zewnątrz.
To takie inspirujące! Powinnaś być z siebie dumna.
W sobotę miałam operację i to, że wyglądasz niesamowicie, dało mi tyle motywacji! Gratulacje.
Twoja przemiana i Twoja podróż bardzo mnie inspiruje, jesteś niesamowita i wyglądasz fantastycznie!
Więcej o: