Uczestniczka "Top Model" na zdjęciu biust zakryła jedynie paskiem. "Co tu się tak gorąco zrobiło?"

Modelkę Julię Sobczyńską obserwuje na Instagramie ponad 56 tys. osób. Finalistka dziesiątej edycji "Top Model" chętnie dzieli się zdjęciami z pracy i życia prywatnego. Ostatnio pokazała fanom efekty odważnej sesji zdjęciowej, która inspirowana była popularną amerykańską piosenkarką.

Julia Sobczyńska jest finalistką dziesiątej edycji programu stacji TVN "Top Model". Dzięki ciężkiej pracy, odpowiedniemu wykonywaniu zadań i talentowi zajęła trzecie miejsce, a jej kariera w modelingu nabrała tempa. Sobczyńska, którą obserwuje na Instagramie już ponad 56 tys. osób, na bieżąco dzieli się z fanami zdjęciami zarówno z pracy, jak i z życia prywatnego. Na wielu ujęciach można też zobaczyć jej narzeczoną, Judytę. Ostatnio Julia opublikowała nowe, odważne fotografie z sesji zdjęciowej, do której zainspirowała ją popularna amerykańska piosenkarka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Julia Sobczyńska planuje ślub z dziewczyną? "Może uda się tutaj"

Julia Sobczyńska opublikowała na Instagramie odważne zdjęcia. "Bądź damą, mówili"

Julia Sobczyńska opublikowała na Instagramie kilka ujęć z jednej z najnowszych sesji zdjęciowych. Modelka włożyła skąpy, odważny strój inspirowany piosenkarką Lady Gagą, o czym poinformowała w opisie do postu. 

Bądź damą, mówili, a co z byciem jak Lady Gaga

- napisała. Lady Gaga od lat słynie z nieszablonowych, kreatywnych strojów, o których już od początku jej kariery rozpisywały się media na całym świecie. Sobczyńska na przedstawionych na Instagramie fotografiach ma na sobie bieliznę, wysokie buty, rękawiczki i kilka ozdobnych pasków, z których jeden zakrywa piersi. Zdjęciom nadano czerni i bieli, dzięki czemu zyskały artystycznego wyrazu.

 

Pod postem modelki pojawiło się wiele komentarzy. "Co tu się tak gorąco zrobiło"

Nowe zdjęcia Julii Sobczyńskiej spotkały się z aprobatą obserwatorów. Wielu postanowiło wyrazić opinie w komentarzach pod postem. Okazuje się, że niektórym ujęcia skojarzyły się z inną polską gwiazdą.

Co tu się tak gorąco zrobiło?
Ogień.
Diwa, jesteś lepsza od samej Dody.
Super wyglądasz, fantazja, przepięknie.
Kwitniesz!
Więcej o: