Przeprowadzała wywiad z Kondratem, a kilka lat później została jego żoną. Dzieli ich 38 lat

Marek Kondrat od 2015 roku jest mężem Antoniny Turnau. Dzieli ich 38 lat, jednak różnica wieku nie przeszkodziła im w stworzeniu szczęśliwej rodziny. Para 5 lat temu powitała na świecie córeczkę Helenę.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Niewiele osób pamięta, że zanim Marek Kondrat związał się z Antoniną Turnau, wziął ślub przed kamerami. Jego pierwszą wybranką serca była Ilona, z którą rozwiódł się w 2009 roku. Dopiero kilka lat później na jego drodze stanęła córka Grzegorza Turnaua.

Zobacz wideo Nie tylko George Clooney! Ci aktorzy zaczynali swoją karierę od seriali

Marek Kondrat i Antonina Turnau. Między nimi jest 38 lat różnicy

Pierwszą żoną Marka Kondrata była Ilona Ludgarda Gagajek. Mają dwóch synów, Mikołaja i Wojciecha. Para rozwiodła się w 2009 roku. Później aktor związał się z Antoniną Turnau, z którą wziął ślub w 2015 roku. Ich związek od początku wzbudzał zainteresowanie mediów ze względu na dużą różnicę wieku. Marka i Antoninę dzieli bowiem 38 lat. W 2012 roku na festiwalu "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym Turnau przeprowadzała wywiad z Kondratem. Potem została PR managerem w firmie Marka. Chociaż przez lata krążyły plotki, że para właśnie wtedy się poznała, to w wywiadzie z Mateuszem Szymkowiakem, który ukazał się w 2022 roku na łamach "Fashion Magazine", Turnau stanowczo temu zaprzeczyła. - Poznałam Marka jako dorosła kobieta. I nie, nie w Kazimierzu Dolnym na festiwalu "Dwa Brzegi". Tu skończmy. - wyznała

Po ślubie zamieszkali w Hiszpanii. Wrócili do Polski ze względu na córkę

Mimo medialnych doniesień i plotek, para nie potwierdzała, że jest razem. Dopiero w 2015 roku na kilka dni przed ceremonią ślubną ich związek wyszedł oficjalnie na jaw. Po ślubie Marek i Antonina przeprowadzili się do Hiszpanii. Trzy lata później powitali na świecie córkę Helenę. Z czasem podjęli decyzję o powrocie do Polski. - Dziecko, które dziś rozdaje karty, trzyma nas w Polsce. Helenka ma swoje zajęcia, które coraz bardziej się rozrastają - opowiadał Kondrat. Obecnie Antonina Turnau zajmuje się projektowaniem ubrań, konkretniej kimon. 31 marca miała premierę jej autorska kolekcja. Marek Kondrat w 2007 roku zakończył karierę aktorską. Później w filmie wystąpił tylko raz w 2010 roku. Od tamtej pory nie pokazuje się na dużym ekranie. Aktor przyznaje, że jest teraz szczęśliwy i znajduje się w dobrym momencie swojego życia. - Mam wspaniałych bliskich, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas - wyznaje.

 
Więcej o: