Ma 22 dzieci. Jej porody trwały od 45 minut, do 36 godzin. "Dzieci są cudowne, rodzice są przestępcami"

Znaczna część internautów uwielbia rodzinę Redfordów. Uwielbiają podglądać ich codzienność i inspirować się podejściem do życia. Jednak są i tacy, którzy mówią wprost, że posiadanie tak licznej rodziny jest obrzydliwe i samolubne. Rodzice w ten sposób zachowują się jak przestępcy, przeludniając naszą planetę.

Już od kilku lat mówi się o nich, że są największą rodziną mieszkającą na terenie Wielkiej Brytanii. Sue i Noel tworzą szczęśliwe małżeństwo. Obydwoje pochodzą z rodzin adopcyjnych. I obydwoje od zawsze marzyli o dużej, pełnej, prawdziwie kochającej się rodzinie. I to marzenie chyba udało im się spełnić w 100%. 

Zobacz wideo Dlaczego Sławomir i Kajra nie pokazują syna? "Chciałabym wrzucić jego zdjęcie i się pochwalić"

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie wszyscy byli szczęśliwi, gdy dziewczyna zaszła w pierwszą ciążę. Namawiano ich do oddania dziecka

Gdy Sue poznała Noela w wieku 7 lat, nie przypuszczała, że mając lat 14 urodzi jego pierwsze dziecko. Na świat przyszedł wtedy ich pierwszy syn, którego nazwali Chris. Otoczenie nie zareagowało tak radośnie, jak młodzi rodzicie. Znalazło się parę osób, które namawiało ich na oddanie dziecka do adopcji. Jednak to nie wchodziło w grę. Sami byli dziećmi adoptowanymi i nie mogliby zrobić tego swojemu dziecku. Od tamtej pory skład ich rodziny znacznie się powiększył. Mają 22 dzieci. Oprócz Chrisa, jest również Sophie, Chloe, Jack, Daniel, Luke, Millie, Katie, James, Ellie, Aimee, Josh, Max, Tillie, Oscar, Casper, Hallie, Phoebe, Archie, Bonnie oraz Heidie. Małżeństwo nigdy nie zapomina jeszcze o Alfim. W 2014 roku urodził się martwy. Ta tragedia wstrząsnęła rodziną, a chłopiec zawsze jest w ich pamięci. 

 

Kobieta nie planuje więcej ciąż, jednak ich rodzina stale się powiększa

Rodzina jest aktywna nie tylko w miejscowych mediach, ale prowadzi również własne kanały społecznościowe. Najbardziej popularny jest ich kanał na YouTubie o nazwie TheRadfordFamily22. Pokazują w nim swoją codzienność, problemy i wyjątkowe chwile. Poruszają różne tematy, które ciekawią internautów. Ich dom wypełniony jest piskiem, wrzaskiem, płaczem, rozmowami, śmiechem i miłością. Panuje w nim chaos i ciężko o chwilę spokoju i prywatności.

 

O takim właśnie domu jednak marzyli obydwoje. Choć nie planują już żadnych kolejnych ciąż, ich rodzina znowu powoli coraz bardziej się powiększa. Ich najstarszy syn Chris i najstarsza córka Sophie mają już po trójce własnych dzieci. Ich siostry Millie i Chloe również mają po jednym dziecku. Z pewnością przed nimi jeszcze wiele wrażeń i wyjątkowych chwil.

OFERTY AVANTI24.PL: Małe detale, a tak dużo dają! Bluzki i koszule z aplikacjami dodadzą elegancji i lekkości. Nie tylko do pracy

Więcej o: