Jennifer Lopez zaskoczyła odważnymi zdjęciami. Komentujący nie wierzą. "Jak to możliwe?"

Jennifer Lopez od lat uchodzi za ikonę stylu i jedną z najpiękniejszych kobiet w show-biznezie. 53-latka w swoim ostatnim wpisie poruszyła temat Narodowego Miesiąca Świadomości Stresu i przypomniała, jak ważne jest dbanie o siebie. Uwagę fanów przykuła odważnym kadrem, na którym zapozowała topless.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jennifer Lopez znana także jako J.Lo to jedna z największych gwiazd światowego formatu jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych artystek przełomu XX i XXI wieku. Jest nie tylko cenioną aktorką i popularną piosenkarką, ale też odnoszącą sukcesy businesswoman. Jej kreacje oraz sesje zdjęciowe często budzą wiele emocji, a wiele z nich na stałe zapisało się na kartach historii. Artystka poprzez swoje social media porusza również ważne społecznie kwestie, podobnie tak jak w przypadku ostatniego wpisu na Instagramie,

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała nagrania z mamą

53-letnia Jennifer Lopez pozuje topless, przypominając, aby dbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne

Jennifer Lopez zaskoczyła fanów i z okazji Narodowego Miesiąca Świadomości Stresu pochwaliła wyjątkowym kadrem, na którym zapozowała topless, mając na sobie tylko mocno wycięty, biały dół od bielizny. 53-latka doskonale wiedziała, jak przyciągnąć uwagę swoich obserwatorów. Przy okazji w treści posta zwróciła uwagę na to, jak ważne jest dbanie o siebie i pamiętanie o tym. Artystka zwróciła uwagę, że czas poświęcony sobie pomaga w zdrowiu psychicznym i ogólnym samopoczuciu. Przy okazji zdradziła również, jak to wygląda w jej przypadku:

  • Codzienna pielęgnacja skóry
  • Ćwiczenia
  • Spędzanie czasu z bliskimi
  • Dostarczanie organizmowi energii
  • Bycie kreatywnym
 

53-latka wprawiła w osłupienie zachwyconych fanów. Pojawiły się komentarze

Jennifer Lopez stara się pozostawać w stałym kontakcie z obserwatorami również aktywnie udzielając się na instagramowym profilu jej marki kosmetycznej JLO BEAUTY. Profil jej firmy śledzi prawie milion internautów. Ostatni post artystki wywołał wyjątkowy entuzjazm, a w sekcji komentarzy pojawiło się wiele komplementów i słów uznania.

Bezbłędnie!
Wow, taka piękna kobieta!
Najbardziej seksowna kobieta
Czas mija, a twoja uroda nie przestaje zaskakiwać Jennifer, piękna.
Załóż coś na siebie.
Jesteś aniołem.
marzenie się spełniło.
Jak to możliwe. Zastanawiam się, czy kiedykolwiek będziemy wyglądać tak cholernie dobrze.
Więcej o: