Marcelina Zawadzka w seksownym gorsecie zachwyciła fanów. "Powinna pani być Miss World"

Marcelina Zawadzka to jedna z najpiękniejszych kobiet w show-biznesie. W 2011 roku uzyskała tytuł Miss Polonia i zakwalifikowała się do czołowej szesnastki Miss Universe 2012. Tym razem gwiazda zaprezentowała się na Instagramie w odważnej stylizacji. W komentarzach posypało się mnóstwo komplementów.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Marcelina Zawadzka pracuje jako prezenterka od 2013 roku. Prowadziła takie programy jak "Pytanie na śniadanie" czy "The Voice of Poland". Obecnie wraz z Iloną Krawczyńską prowadzi reality show "Farma" na Polsacie. Gwiazdę obserwuje na Instagramie 645 tys. osób, a ona sama chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z pracy czy różnych wyjazdów.

Zobacz wideo "Piękna i naturalna" Marcelina Zawadzka w sukience na lato za mniej niż 200 złotych

Marcelina Zawadzka w koronkowym gorsecie. Zwróciła się do fanów

Na Instagramie Marceliny pojawił się filmik, na którym gwiazda prezentuje kilka stylizacji z czarnym, koronkowym gorsetem. W każdym looku Marcelina ma na sobie eleganckie spodnie oraz oversizową marynarkę w różnych kolorach: czarnym, szarym i beżowym. Prezenterka siedzi na krześle i obraca się prezentując kolejne kreacje. Uwagę przykuwa przede wszystkim pięknie zdobiony gorset, który nadaje stylizacjom pazura.

Zawadzka zwróciła się w poście do swoich fanów. Poruszyła temat kobiecości i swojej figury. Przyznaje, że kiedyś wstydziła się swoich kobiecych kształtów i dopiero z biegiem lat zaczęła je doceniać.

Trafiając do świata modelingowego krągłości nie pomagają. Są raczej elementem przeszkadzającym, czymś z czym się walczy, czyli chudnie. W moim odczuciu cały czas byłam gruba i taki obraz zatrzymałam w swojej głowie.
 

Odważna stylizacja byłej miss. Zawadzka mówi o samoakceptacji

Długie blond włosy, niebieskie oczy i zgrabna sylwetka to zdecydowanie znaki rozpoznawcze Marceliny. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami swoimi stylizacjami czy zdjęciami z sesji zdjęciowych. W komentarzach pod najnowszym nagraniem nie brakuje miłych słów. Internauci obsypali prezenterkę komplementami i zapewniali, że nie ma powodów do posiadania kompleksów, gdyż we wszystkim wygląda świetnie. Doceniają fakt, że Zawadzka głośno mówi o samoakceptacji, zachęca do większej wiary w siebie i uwolnienia się od ciągłej krytyki.

Jest pani najpiękniejszą kobietą na świecie pani Marcelino.
Powinna pani być Miss World.
Na tobie wszystko wygląda odjazdowo!
Rakieta.
Jesteś moją królową.
Ładnej kobiecie jak ty to we wszystkim pięknie.
Chodzący ideał.
Nigdy się nie odchudzaj, wyglądasz super!
Więcej o: