Wydał 16 tys. zł na "tureckie zęby". Internauci drwią. "Wyglądają jak klawisze pianina"

Jay Cross nigdy nie lubił swojego uśmiechu. W pewnym momencie trafił na stronę Millionaire Smile Turkey. Klinika stomatologii estetycznej skusiła go na tyle mocno, że wydał ponad 16 tysięcy złotych na "tureckie zęby". Efektami pochwalił się na TikToku. Widzowie dość ostro wyrazili się o jego uśmiechu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jay Cross na co dzień pracuje w Millionaire Smile Turkey, gdzie zajmuje stanowisko eksperta od stomatologii estetycznej. Brytyjczyk jest także influencerem. Na swoim TikToku często publikuje materiały z metamorfozami jego klientów. Ostatnio postanowił pokazać przemianę swojego uzębienia. Takiej reakcji się nie spodziewał.

Zobacz wideo Nieświeży oddech. Co może być jego przyczyną [NaZdrowie]

Miał kompleksy na punkcie swojego uśmiechu. Zdecydował się na "tureckie zęby". 

Jay w swoim filmiku pokazał, jak wyglądały jego zęby przed i po zabiegu. Należy przyznać, że uśmiechmężczyzny nie należał do najpiękniejszych, przez co nabawił się wielu kompleksów. Z tego powodu wybrał się w podróż do Antalyi, gdzie znajdowała się klinika stomatologii estetycznej. Na stronie ośrodka można było przeczytać, że jest to najlepsza placówka tego typu w Turcji, a ten tytuł ma zapewniać 20-letnie doświadczenie.

Cross wybrał dość skomplikowany zabieg. Dentyści mieli za zadanie spiłować naturalne zęby i założyć na nie śnieżnobiałą koronkę. Mężczyzna zapłacił za to ponad 16 tysięcy polskich złotych (3600 euro). Zmiana uzębienia sprawiła, że Jay natychmiastowo pozbył się kompleksów dotyczących swojego uśmiechu. Co więcej, dziś sam pracuje w Millionaire Smile Turkey. Chcąc pochwalić się swoimi "perełkami" wstawił filmik na TikToka. Takiej reakcji się nie spodziewał.

Filmik Jaya podzielił widzów. "Coś ty narobił?!"

Filmik z metamorfozą Jaya mocno podzielił widzów. Część z nich zmartwiona wcześniejszymi kompleksami autora stara się być miła i gratuluje mu zmiany. Natomiast pozostała grupa, nie stroni od wyrażania swoich niezbyt przychylnych opinii na temat jego uśmiechu. Co ciekawe, Jay często odpowiada na niektóre z komentarzy. Mężczyzna zachowuje zdrowy dystans i nie daje się ponieść emocjom, nawet podczas czytania niemiłych słów.

Coś ty narobił?!
Wyglądają jak klawisze pianina
Sorry, ale nie wyglądają jak prawdziwe
Nie przejmuj się tym, co mówią inni. Nowe zęby wyglądają świetnie
Więcej o: