Sylwia Gliwa zakochała się w maturzyście. Romans przerodził się w dwuletni związek. "Nie wierzyłam"

Sylwia Gliwa ma za sobą zaskakującą przeszłość. Aktorka rozkochała w sobie wielu mężczyzn, a o jej życiu miłosnym rozpisywała się prasa, szczególnie gdy w 2008 roku zaczęła się spotykać z młodszym o 12 lat maturzystą. Przed laty mówiono o niej nawet, że jest "uciekającą panną młodą".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwia Gliwa jest wyjątkową aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Znana szerszej publiczności z roli Moniki Zięby, w którą wciela się od 2003 roku w serialu "Na Wspólnej". Aktorkę można było także obejrzeć w serialach "Klan", "Pierwsza miłość" oraz w "Kasi i Tomku". Wystąpiła też w filmie "Karol. Człowiek, który został papieżem", w którym zagrała postać Janiny Kuroń. Obecnie, występuje w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie oraz Teatrze Miejskim w Gdyni, gdzie prezentuje swój talent w wielu spektaklach. O Sylwii Gliwie w mediach było głośno również za sprawą jej życia miłosnego.

Zobacz wideo Sławomir napisał piosenkę specjalnie na swoje 40. urodziny. "To już jest przekroczenie pewnej granicy i kryzys wieku średniego"

Sylwia Gliwa rozkochała w sobie wielu mężczyzn. Sensacją okazał się związek z 19-latkiem

O życiu miłosnym Sylwii Gliwy prasa żywo rozpisywała się w wielu artykułach. Pierwszą medialną relacją był jej związek z popularnym aktorem Borysem Szycem. Para poznała się pierwszego dnia studiów w akademii teatralnej. Między nimi szybko pojawiło się uczucie. Aktorzy wspierali się podczas wspólnej nauki oraz ćwiczeń nad spektaklami, wieczorami zaś spędzali czas na imprezach. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, a para rozstała się po 4 latach. Gwiazda "Na Wspólnej" rozkochała w sobie również innych aktorów, a wśród nich byli Jan Wieczorkowski i Andrzej Zieliński. 

Będąc świeżo po rozstaniu ze stylistą Sławkiem Bleszewskim, z którym rozstała się tuż przed wyznaczeniem daty ślubu, zaczęła spotykać się w 2008 roku z 12 lat młodszym, Szymonem Paneckim. Początkowo, gdy ten był jeszcze w klasie maturalnej, ukrywali swoją relację. Obawiali się nieprzychylnych komentarzy i hejtu ze strony mediów. Para postanowiła jednak ujawnić łączące ich uczucie po roku, gdy w brukowcach pojawiły się ich zdjęcia zrobione przez paparazzi. Panecki miał poważne zamiary wobec aktorki. W wywiadach opowiadał, że szuka pierścionka zaręczynowego. Na łamach magazynu "Twoje Imperium" wyznała wtedy:

Do tej pory nie wierzyłam, że miłość kobiety do dużo młodszego mężczyzny w ogóle jest możliwa. Ale stało się! Jestem zakochana i szczęśliwa...

W mediach krytykowano jednak postawę Gliwy, twierdząc, że traktuje nastolatka jako marionetkę i chce zrobić wokół swojej osoby szum. Pozornie przelotny romans przerodził się ostatecznie w dwuletni związek. W sierpniu 2010 r. w prasie pojawiła się informacja o ich rozstaniu.

 

Aktorka po zaledwie roku znajomości wyszła za mąż za utytułowanego rajdowca

Sylwia Gliwa z czasem za sprawą kończenia swoich związków tuż przed lub po zaręczynach zyskała miano "uciekającej panny młodej". W wywiadach aktorka twierdziła, że po prostu ma pecha w życiu i wciąż czeka na tego jedynego. Po rozstaniu z 12 lat młodszym Paneckim zaczęła spotykać się z Marcinem Biernackim. Rajdowiec oraz były mistrz polski w kartingu rozkochał w sobie aktorkę, a już po roku znajomości powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para po roku powitała na świecie swojego syna. W 2019 roku, po trwającej ponad rok separacji, media obiegła informacja o tym, że Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki się rozwodzą. Obecnie aktorka spotka się Bogumiłem Ziębą, prezesem firmy informatycznej.

Więcej o: