Halina Mlynkova pokazała się w nowym wydaniu. Długie blond włosy to już historia. Metamorfoza zachwyciła fanów

Halina Mlynkova opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie wprost z salonu fryzjerskiego. Polsko-czeska wokalistka poddała się wiosennej metamorfozie. Postawiła na drastyczne cięcie.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Halina Mlynkova w latach 1998–2003 zyskała w Polsce szerokie grono fanów jako wokalistka zespołu Brathanki. Wówczas piosenki "W kinie w Lublinie" czy "Czerwone korale" nucili niemal wszyscy, a i dziś towarzyszą wielu imprezom. Chociaż Mlynkova przeszła na karierę solową, wciąż nie narzeka na brak sympatii. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 40 tys. osób. Niedawno wyznała, że już od dawna myślała o obcięciu włosów, jednak zabraniała jej tego fryzjerka, która towarzyszyła jej w trasach koncertowych. Teraz jednak zdecydowała się na metamorfozę. Jej efekt pokazała w nagraniu na Instagramie.

Zobacz wideo Sławomir napisał piosenkę specjalnie na swoje 40. urodziny. "To już jest przekroczenie pewnej granicy i kryzys wieku średniego"

Halina Mlynkova w geometrycznym cięciu

Wiosna to czas, kiedy wiele gwiazd decyduje się na metamorfozę. Na nagraniu wprost od fryzjera widzimy, jak krok po kroku zmienia się fryzura Mlynkovej. "Zmiany, zmiany, zmiany" - napisała Mlynkova w opisie do fotografii. Piosenkarka pożegnała długie blond włosy na rzecz geometrycznego cięcia. 

 

Później w rozmowie z Wirtualną Polską zdradziła, że to była spontaniczna decyzja. Zapytała fryzjera, który miał czesać ją na koncert papieski w Wadowicach, czy ma przy sobie nożyczki. Kiedy powiedział, że tak, poprosiła, żeby ściął jej włosy tak, jak sobie wymarzyła. Przyznała, że zaufała mu, choć nigdy wcześniej z nim nie pracowała i jest bardzo zadowolona z tej zmiany. Fryzura spodobała się fanom piosenkarki. W komentarzach pisali, że bardzo pasuje do jej obecnego wizerunku scenicznego oraz urody. Porównywali ją też do Celine Dion. 

Geometryczny bob to najmodniejsza fryzura na wiosnę

Geometryczny bob jest fryzurą uwielbianą przez gwiazdy. Na tego typu cięcie zdecydowały się w przeszłości m.in. Celine Dion, Anja Rubik czy Selena Gomez. Zaletą geometrycznego boba jest to, że można nosić go na wiele sposobów i zawsze wygląda dobrze. Ponadto w przypadku Mlynkovej długość  poniżej linii żuchwy wyeksponowała ramiona i wysmukliła twarz. Fryzura jest bardzo subtelna i sprawia wrażenie lekkości. Jednak należy pamiętać, że w każdym przypadku

Więcej o: