Fani wysłali jej firanki. Uszyła z nich suknię ślubną. "Wyglądasz jak księżniczka"

Ceny drastycznie poszły w górę. Da się to odczuć w każdej dziedzinie życia. Coraz częściej kupujemy ubrania z drugiej ręki i nie ma w tym nic złego. Niektóre panny młode właśnie w lumpeksach szukają sukien ślubnych. Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła taką suknię uszyć ze starych firanek, które wysłali jej obserwatorzy. Internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Nie da się ukryć, że organizacja wesela w dzisiejszych czasach, często wiążę się z ogromnymi kosztami. Dj, dekoracje, czy suknia ślubna dla panny młodej to wydatek, który uszczupli nasz portfel spokojnie o kilka tysięcy złotych. Alternatywą może być np. kupno używanej sukni ślubnej, czy znalezienie jej w second-handzie. Tu jednak potrzebna jest odrobina szczęścia, bo takie kreacje w dobrym stanie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Tym bardziej że można je już kupić za kilkadziesiąt złotych. Okazuje się, że suknię ślubną można również uszyć z firanek. Zobaczcie sami, jak zrobiła to jedna z użytkowniczek TikToka. 

Zobacz wideo Podczas pandemii założyła TikToka. Odegrała scenkę ze szkoły i teraz ma ponad milion fanów

Kupuje ubrania w lumpeksach i daje im drugie życie 

Angelika kryjąca się pod nazwą na TikToku "anndzikk" przerabia stare ubrania i daje im drugie życie. Dziewczyna często kupuje w lumpeksach ciuchy nawet kilka rozmiarów na nią za duże, by stworzyć z nich coś zupełnie nowego. W jednym z filmików wykorzystała białe bawełniane spodnie, które kupiła za 2 zł i przerobiła na bluzkę z długim rękawem o bardzo modnym kroju i opaskę na włosy. - "Jak ja szanuję takich kreatywnych ludzi" - piszą internauci w komentarzach pod filmikiem. Uszycie bluzki wydaje się być jednak błahostką w porównaniu do sukni ślubnej.

Uszyła suknię ślubną z firanek. Fani porównują ją do księżniczki

W nagraniu opublikowanym na TikToku widzimy Angelikę, która ma ze sobą stertę firanek. Okazuje się, że dostała je od swoich obserwatorów. - "Wyzwanie wcale nie jest takie proste, bo uszycie sukni ślubnej to już jest wyższy poziom krawiectwa" - mówi nam pani Kasia, krawcowa z wieloletnim doświadczeniem. Warto dodać, że Angelika nie jest profesjonalną krawcową, ale kształci się w tym kierunku, studiując w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Nie da się ukryć, że dziewczyna ma ogromny talent. 

Suknia ślubna projektu Angeliki składa się z koronkowej spódnicy, wykonanej oczywiście z firanki. Trzeba przyznać, że wzór jest naprawdę piękny i gdyby nie fakt, że dziewczyna zdradziła, że suknia jest z firanek, prawdopodobnie nikt by się nie domyślił. Góra to satynowy gorset z pięknymi bufiastymi rękawami. Kreacja z tyłu ma odkryte plecy i ozdobne wiązanie. 

Przymierzyła suknię ślubną uszytą z firanek 

Ostatecznie dziewczyna przymierzyła sukienkę, którą wcześniej uszyła i wprawiła w zachwyt internautów. Wielu z nich nie może wyjść z podziwu, że ta kreacja została wykonana ze starych firanek. Inni zastanawiają się, dlaczego do tej pory nikt z branży modowej nie dostrzegł jej talentu.

Wyglądasz jak księżniczka.

- komentują internauci.

Pojawiło się również sporo głosów, że jeśli sukienka jest na sprzedaż, to oni chętnie ją kupią. Nagranie opublikowane na TikToku do tej pory obejrzano już 1,4 mln razy, ale liczba ta stale rośnie. Filmik stał się prawdziwym viralem i podbija media społecznościowe.

Więcej o: