Musiała nosić protezę brzucha. Niedługo później 24-letnia aktorka zaczęła mieć obsesję na punkcie ciąży

24-letnia aktorka wcieliła się w pierwszoplanową postać Katarzyny II. Lada dzień będzie miał premierę najnowszy, trzeci sezon serialu, a Elle wspomina jak szczęśliwa czuła się na planie i jakie komplementy otrzymywała od obsady. Gdyby nie gorset szyty na miarę, pewnie nie przyszłyby jej do głowy myśli o zostaniu mamą.
Zobacz wideo Sylwia Nowak od 3 lat stara się o dziecko. Ludzie mówią, że jest "karierowiczką"

Elle Fanning to amerykańska aktorka i modelka. Swoją karierę rozpoczęła mając zaledwie 2 lata i 11 miesięcy. Z roku na rok stawała się coraz bardziej popularna i uparcie szła w ślady swojej starszej siostry Dakoty, również aktorki. Najpierw grała epizody, ale z czasem zaczęła dostawać propozycję ról niezależnych. Ostatnio sławę przyniosła jej główna rola w serialu "The Great". Niedawno wyszło na jaw, jak przebiegały nagrania do jednego z sezonów popularnego serialu i jak to się stało, że poczuła silne pragnienie bycia w ciąży.

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Proteza brzucha i komplementy, które dostawała każdego dnia sprawiały, że dostała obsesji na punkcie ciąży

Gdy rozpoczęły się nagrania do drugiego sezonu serialu, w którym Elle odgrywa główną rolę roli rosyjskiej Katarzyny II, okazało się że jej bohaterka spodziewa się dziecka. W tym celu dla 24-latki przygotowano specjalny szyty na miarę gorset ze sztucznym brzuchem i piersiami, który sięgał aż do szyi. Gdy aktorka zakładała brzuch ciążowy, nie tylko czuła się wspaniale, ale i dostawała mnóstwo komentarzy na temat fantastycznego wyglądy od całej ekipy filmowej i reszty obsady. To sprawiło, że zaczęła dostawać obsesji na punkcie bycia w ciąży. W wywiadzie opublikowanych w dailymail.co.uk powiedziała:

Zespół kostiumowy powiedział mi, że dokładnie tak będzie wyglądać moje ciało, gdy będę w ciąży… co było dość szalone. Uwielbiałam sposób, w jaki to wszystko wyglądało. To sprawiło, że chciałam to zrobić, zajść w ciążę.

Na planie musiała nosić protezę brzucha. To sprawiło, że zaczęła mieć obsesję na punkcie ciążyNa planie musiała nosić protezę brzucha. To sprawiło, że zaczęła mieć obsesję na punkcie ciąży screen dailymail.co.uk

Marzenia o najważniejszej roli życiowej

Elle stała się popularna jeszcze będąc dzieckiem. Grała w takich filmach jak "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", a później zdobyła uznanie za kontrowersyjny serial "Dziewczyna z Plainville". Obecnie jest w szczęśliwym związku z aktorem Maxem Minghellą. Spotkali się po raz pierwszy na planie "Teen Spirit" w 2018 roku. Aktorka jest bardzo dumna z roli Katarzyny II, jaką gra w serialu. Gdyby nie ta rola, być może nie zaczęłaby zastanawiać się nad zajściem w ciążę. Mamy nadzieję, że jej marzenie się spełni, a rola mamy da jej wiele spełnienia i satysfakcji w życiu.

Źródło: dailymail.co.uk

OFERTY AVANTI24.PL: Wiosenna kolekcja Lasocki zapiera dech! Te półbuty chciałaby każda fashionistka. Pastele rządzą

Więcej o: