Ola Żebrowska odsłoniła brzuch. Pisze o gotowaniu. Fanka: "Żebrowski ma lepiej niż Lis"

Aleksandra Żebrowska do łez potrafi rozbawić ludzi na swoim Instagramie. Nie inaczej było i tym razem. Opublikowała zdjęcie, pod którym poruszyła temat gotowania obiadu dla rodziny. - Co tam gotowanie, najważniejsze, że jest pani ubrana! - piszą internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Aleksandra Żebrowska cieszy się w sieci coraz większą popularnością, co widać po stale rosnącej liczbie obserwujących ją osób. Aktualnie na Instagramie śledzi ją już ponad 377 tys. osób, z którymi żona Michała Żebrowskiego dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Ludzie w sieci bardzo cenią sobie szczerość, naturalność, poczucie humoru oraz ogromny dystans, które Ola Żebrowska pokazuje w publikowanych przez siebie postach. 

Zobacz wideo Dlaczego Sławomir i Kajra nie pokazują syna? "Chciałabym wrzucić jego zdjęcie i się pochwalić"

Aleksandra Żebrowska szczerze o gotowaniu. "I jak tu pani nie kochać?"

Aleksandra Żebrowska jest mamą trzech synów i jednej córeczki, która na świat przyszła w lipcu 2022 roku. Ostatnio Aleksandra Żebrowska udostępniła na instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała przy kuchennej wyspie z odsłoniętym brzuchem. Do fotografii dołączyła opis, w którym w swoim stylu odniosła się do gotowania.

- Nie ma to jak postać nad garami, żeby ugotować całej rodzinie naprawdę dobry obiad. Taki według przepisu, smaczny i zdrowy. Dużo zmywania potem, ale było warto, bo wyszło naprawdę pycha. Jedno dziecko nakładało sobie mikroskopijne szczątki na widelec i z zatkanym nosem popijało każdy kęs szklanką wody, drugie nie tknęło ani kawałka twierdząc, że zbiera mu się na wymioty od samego patrzenia, trzeciemu wszystko z talerza niechcący spadło na podłogę. Czwartemu chyba smakowało, ale połowa została na brodzie, druga połowa we włosach. Moich. Polecam płatki z mlekiem - na śniadanie, obiad i kolację. To nie jest reklama - napisała.

 

Reakcja internautek na wpis Aleksandry Żebrowskiej

Pod postem, który na Instagramie opublikowała żona Michała Żebrowskiego, pojawiło się wiele różnych komentarzy od rozbawionych internautek. Niektóre z kobiet utożsamiły się z jej słowami i podziękowały za to, czym Ola Żebrowska dzieli się w sieci:

Czytam te wszystkie wpisy i czuję się "normalna i wystarczająca" i ogromnie pani za to dziękuję!
Jak ja to rozumiem... eh...
Co tam gotowanie, najważniejsze, że jest pani ubrana!
Rosół, tylko rosół może nas uratować
A Lis właśnie narzeka że Kinia nie gotowała, Żebrowski ma lepiej niż Lis
Skąd ja to znam, ale od razu mi się lepiej zrobiło, że nie jestem odosobnionym przypadkiem
Uwielbiam
I jak tu pani nie kochać?
Zaś brzuch na wierzchu jak u nastolatki
Jest pani niesamowita, uwielbiam waszą rodzinę, ta normalność
Kobieta no CUD

- czytamy.

Więcej o: