Zaciskasz dłoń w ten sposób? To może wiele powiedzieć o twoim charakterze

Wiele internetowych testów osobowości cieszy się sporą popularnością. Okazuje się, że cechy charakteru, o których wcześniej nie miałaś pojęcia możesz poznać nawet obserwując sposób, w jaki zazwyczaj zaciskasz pięść. Zakrywasz kciuk resztą palców, czy jest na zewnątrz?

Istnieje wiele sposobów na poznanie ludzkiej osobowości. Jedni wierzą w horoskopy, podczas gdy inni zwracają uwagę na gesty i inne czynniki. Tiktokerka @mia_yilin w jednym z nagrań opowiedziała, jak charakter może odzwierciedlać zwyczajne zaciskanie dłoni w pięść. Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Co mówi o tobie zaciśnięta dłoń? Tiktokerka wyjaśnia

Na TikToku oprócz porad domowych, kosmetycznych, zabawnych ujęć i tańca możemy znaleźć też różnego rodzaju testy osobowości. Tiktokerka @mia_yilin co jakiś czas udostępnia na swoim kanale ciekawe nagrania. Jedne dotyczą testów obrazkowych, a inne tak jak w tym przypadku, gestów stosowanych na co dzień.

Mia Yilin zaproponowała metodę, która niewielu przyszłaby do głowy. Okazuje się, że warto zwrócić uwagę, w jaki sposób na co dzień ściskamy dłoń. Nagranie ma już ponad 10 tys. polubień, a zainteresowani zabawą internauci zostawili pod postem liczne komentarze. Niektórzy zapewnili, że w ich przypadku obserwacja się sprawdziła.

Typ 1, nie ma się co kłócić.
Dziewczyna zna mnie lepiej niż własna mama.
Typ 2, to prawda.

W jaki sposób zaciskasz dłoń? To może mówić o twojej osobowości

Aby dowiedzieć się, jaki jest twój typ osobowości, złóż dłoń swobodnie w pięść.

  1. Kciuk zamknięty palcami — Możesz być inteligentna, pokojowa i pełna szacunku dla innych. Osoby, które składają pięść w ten sposób często bywają też wrażliwe i skłonne do głębokich rozmyślań. Ze względu na miękkie serce, możesz wybierać ciszę lub nawet poświęcenie siebie, by ochronić innych przed krzywdą. Jeśli chodzi o związki, często troszczysz się o innych. Jednakże, jeśli nie wezmą czegoś istotnego na serio, możesz nie mieć oporów, by odejść. Możliwe, że wciąż szukasz kogoś, kto naprawdę cię zrozumie.
  2. Kciuk na zewnątrz — Zazwyczaj myślisz szybko i cieszysz się, jeśli możesz pomóc innym. Możesz być też obdarzona dużą wyobraźnią. Czasem może się zdarzyć, że zabraknie ci cierpliwości, czego efektem będzie niepoświęcanie uwagi szczegółom. Inni mogą postrzegać cię jako towarzyską, ale zdarza ci się ukrywać emocje. Może się zdarzyć, że nie dasz rady utrzymać ich na wodzy, przez co zareagujesz złością.
Więcej o: