Edyta Pazura pokazała brzuch. Jej sekret? "Piękna figura to nie dar od losu"

Edyta Pazura zatęskniła za prażącym z nieba słońcem i wróciła wspomnieniami do wakacji. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini, które rozgrzało internautów. Kilka dni wcześniej w mediach społecznościowych pokazała, jak wygląda jej trening, dzięki któremu zawdzięcza taką sylwetkę.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda regularnie publikuje posty i krótkie relacje ze swojego życia codziennego. Tym razem gwiazda zatęskniła za urlopem i wróciła do błogiego wakacyjnego czasu. Przy okazji opublikowała zdjęcie w bikini, które odsłoniło jej umięśnione ciało. Znajdziecie je w naszej galerii. 

Zobacz wideo Jak zacząć ćwiczyć, kiedy mamy w domu dzieci? "Nie traktujmy rowerka jako wieszaka na ubrania"

Edyta Pazura pokazała umięśniony brzuch. "Ale mamcia"

Forma, którą prezentuje Edyta Pazura, jest naprawdę imponująca. Gwiazda może pochwalić się smukłym, ale jednocześnie umięśnionym ciałem. Warto przypomnieć, że Edyta  jest mamą trzech pociech, z czego ostatnia córka Rita przyszła na świat w 2018 roku. Okazuje się, że jej umięśnione ciało to zasługa regularnych i naprawdę wymagających treningów. Jednym z nich żona Cezarego Pazury pochwaliła się w swoich social mediach. 

Jak wygląda trening Edyty Pazury na siłowni? 

To pytanie z pewnością nie raz zadawali sobie fani Edyty Pazury. Gwiazda postanowiła nie trzymać dłużej tego sekretu w tajemnicy i na Instagramie podzieliła się nagraniem ze swojego treningu. Pazura trenuje pod okiem trenera personalnego Dawida Krakowiaka, ale swego czasu była również na obozie Anny Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś. 

 

Od razu widać, że trening nie należy do najprostszych. Zresztą jedną z pierwszych osób komentujących nagranie była Dorota Szelągowska, która napisała: - "Tak bardzo bym nie wstała przez tydzień… Tak bardzo…". Trening Pazury jest tak skonstruowany, że angażuje praktycznie każdy centymetr jej ciała w tym brzuch, nogi czy pośladki. Edyta pazura w swoim planie ma takie ćwiczenia jak: martwy ciąg z rotacją wokół głowy, rotację z użyciem linek, zakroki z kettlebell, martwy ciąg, przysiad bułgarski, krok odstawno-dostawny z przysiadem z taśmą nad kostkami, przeskoki do przysiadu, rumuński martwy ciąg, lifty w podporze, odwodzenie nóg na maszynie. 

Internauci są zachwyceni treningiem Edyty Pazury 

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wyrażają swój podziw dla Edyty. Większość z nich pisze, że już od samego patrzenia jest im słabo. Inni, że biorą z niej przykład i jest dla nich świetną motywacją do pójścia na siłownie. Ktoś inny docenił także fakt, że gwiazda pokazuje, że taka figura to nie "dar od losu".

Fajnie, że pokazujesz, iż piękna figura to nie dar od losu, a efekt systematycznych ćwiczeń.

- skomentował ktoś inny. 

Więcej o: