8-latka w pełnym makijażu podczas pierwszej komunii. Internauci oburzeni. "Nie na miejscu"

Stylizacje na pierwszą komunię są zwykle stosunkowo proste i stonowane. Niektórzy jednak stawiają na wyszukane kreacje i nietypowe dodatki. Do tych osób należą rodzice tej 8-latki. Na ceremonie ubrali ją w zdobioną suknię, a na jej twarzy można zobaczyć pełen makijaż. To wywołało sporo kontrowersji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pierwsza komunia święta to bardzo ważny sakrament w wierze chrześcijańskiej. Kojarzymy z nią przede wszystkim białe komże i sukienki. Ta dziewczynka postanowiła wyróżniać się podczas ceremonii. "Kreacja piękna, ale ten makijaż to przesada" - komentowali użytkownicy TikToka.

Zobacz wideo 100 lat sukienek na komunię. Polskie gusta od 1915 roku

Chrzest dziecka Nietypowa sytuacja na chrzcie. Zachowanie chłopca rozbawiło cały kościół

Poszła do komunii w pełnym makijażu. Kreacja sprawiła, że w komentarzach zawrzało

Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami. Podczas tego wydarzenia, każdy rodzic chce, aby jego dziecko pięknie wyglądało. W przypadku tej 8-latki można już mówić o lekkiej przesadzie. Jej sukienka pełna jest bogatych zdobień, czy koronek.

Kynlee Heiman "Rodzice wykorzystują to dziecko". Fotka 6-letniej miss dzieli fanów

Choć kreacja dziewczynki prezentuje się naprawdę ładnie, tak do jej makijażu oraz dodatków można mieć już pewne zastrzeżenia. Na jej twarzy widać pełen make-up, a na głowie i w rękach insygnia królewskie - koronę i berło. Ta nietypowa kreacja komunijna nie uszła uwadze użytkownikom TikToka. 

"To jest tak nie na miejscu". W komentarzach pod postem zawrzało

Widzowie nie omieszkali podzielić się swoimi opiniami w sekcji komentarzy. Wiele osób zachwycało się sukienką 8-latki, jednak nawet wśród sympatyków jej kreacji znaleźli się użytkownicy, którzy uważali, że makijaż dziewczynki jest po prostu nieodpowiedni.

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego stylizują dziewczynki na panny młode. To jest tak nie na miejscu
Bardziej wygląda na ślub, niż komunię
Sukienka ładna, ale ten make-up to spora przesada
Ona nawet nie wygląda na 8-latkę
Więcej o: