Stylistka zrobiła metamorfozę swojemu ojcu po ciężkiej operacji. Matka: "Czy to mój mąż?"

Cassandra Sethi na co dzień jest uznaną stylistką i konsultantką do spraw wizerunku, która pomaga ludziom odnaleźć własny styl. Jedna z przeprowadzonych przez nią metamorfoz była wyjątkowa. Kobieta postanowiła sprawić radość swojemu ojcu, który dochodząc do siebie po trudnym zabiegu stracił potrzebę dbania o siebie. Zaproponowane stylizacje całkowicie odmieniły jego podejście!

Choć codziennie udziela porad obcym ludziom, tym razem postanowiła zrobić wyjątek i odmienić wygląd ważnej dla niej osoby. Ceniona stylistka zadbała o zawartość szafy swojego taty. Przemiana ucieszyła nie tylko samego zainteresowanego.

W ten sposób świętował emeryturę

Cassandra Sethi ubiera mieszkańców Nowego Jorku i Los Angeles. Prowadzi bloga poświęconego modowym trendom i konto z poradami na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 24 tys. użytkowników.

Sprawdź też: Modna grzywka dla kobiet po 50-tce. W stylu Marzeny Rogalskiej i Ewy Wachowicz

 

Doświadczeniem dzieli się również na kanale na YouTube. To tam opublikowała bardzo osobisty film, w którym przedstawia historię swojego ojca.

Swego czasu mój tata był całkiem stylowy - kochał fajne ciuchy i to, jak się w nich czuł. Gdy został ojcem, zatracił jednak swoje poczucie stylu. Spędzał większość czasu dbając o innych, ale nie o siebie.

- opowiadała Cassandra. Z okazji nowego etapu w jego życiu - przejścia na emeryturę i pomyślnego przejścia poważnej operacji, stylistka postanowiła zrobił mu wyjątkowy prezent: metamorfozę.

Zasugerowałam, że pomogę mu z uporządkowaniem szafy i odkryciem siebie na nowo poprzez modę. Na przykładzie swoich klientów wiele, wiele razy widziałam jak bardzo wzmacniające jest to doświadczenie.

- mówiła. Na początku ojciec stylistki niechętnie podchodził do propozycji, a perspektywę wymiany całej szafy uznał za zbędny wydatek. Okazało się, że i tak będzie to koniecznością - od czasu operacji mężczyzna schudł 45 kilogramów. Po osiągnięciu satysfakcjonującej go wagi finalnie wyraził zgodę na eksperyment.

Ojciec stylistki schudł 45 kilogramówOjciec stylistki schudł 45 kilogramów YouTube / Next Level Wardrobe

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Reakcja mamy - bezcenna

W procesie metamorfozy udział brała pośrednio również mama stylistki. Została poproszona o wskazanie, co najbardziej chciałaby zmienić w wyglądzie męża. Kobieta bez wahania wskazała na buty. W finalnej stylizacji faktycznie zwrócono na to uwagę - efekt jest niemalże definicją elegancji. Mężczyzna wygląda schudnie i stosownie do swojego wieku, choć zaproponowane podejście do jego dotychczasowego stylu jest bardziej nowoczesne.

Efekt metamorfozyEfekt metamorfozy YouTube / Next Level Wardrobe

Z całą historią można zapoznać się poniżej.

 

Cassandra dała również radę tym, którzy boją się drastycznych zmian.

Jeśli przejmujesz się opiniami ludzi wokół siebie - nie martw się. Świetny styl nie zawsze musi być krzykliwy, może również szeptać.

- napisała. Patrząc na przemianę jej taty, która mimo subtelności zdecydowanie dodała mu pewności siebie, trudno nie zgodzić się z tymi słowami.

Więcej o: