Pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało. "Jest bardziej okrągłe i cięższe niż kiedykolwiek"

Bella Davis podzieliła się internatami efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej, gdzie zaprezentowała się całkowicie pozbawiona ubrań. Przy okazji przyznała się, że jej "ciało jest bardziej okrągłe niż kiedykolwiek wcześniej", lecz jej wartość i postrzeganie go nie uległo zmianie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W dzisiejszych czasach samoakceptacja dla własnego ciała to akt prawdziwej odwagi. To niezwykle ważne, aby pozostawać w dobrej relacji ze swoim ciałem. Dzięki temu mamy nie tylko energię, zdrowie również to psychiczne, ale ponadto siłę do samorealizacji. Zaprzestanie o myśleniu wyłącznie o swoich niedoskonałościach, może nam dać sporo przestrzeni na skupienie się na rzeczach o wiele bardziej istotnych. Przekonuje o tym pewna influencerka, która udowadnia, że powinniśmy akceptować wszelkie zmiany, zachodzące w naszym ciele i nie czuć się winnym.

Zobacz wideo Chodakowska zdradza na czym polega projekt z Joanną Krupą: Angażuje nie tylko kobietę, ale też jej partnera

Opublikowała serię odważnych zdjęć, na których zapozowała nago. Miała ku temu powód

Bella Davis z Australii jest znana ze swoich inspirujących postów dotyczących akceptacji ciała. W mediach społecznościowych funkcjonuje pod pseudonimem @isabelladavis6 postanowiła zaskoczyć swoich obserwatorów serią wyjątkowych zdjęć. Twórczyni treści "obnażyła" na fotografiach swoje nagie ciało, prezentując je pod różnymi kątami i nie stosując żadnych filtrów. Autorka zaznaczyła, że obecnie waży więcej niż kiedykolwiek wcześniej, ale jej wartość nie zmniejszyła się, pomimo zmian, które zaszły w wyglądzie jej ciała.

Moje ciało jest bardziej okrągłe, cięższe, bardziej miękkie niż kiedyś i miękkie niż kiedykolwiek wcześniej. [...] To ciało jest inne niż to, w którym kiedyś żyłam. Urosło, ewoluowało i się zmieniło. Byłabym kłamcą, gdybym codziennie mówiła, że je kocham, bo tak nie jest. Ale to nic, bo nie muszę. Ale muszę to docenić.

Davis, chcąc normalizować rzeczywisty obraz kobiecego ciała, w social mediach uwidoczniła na kadrach wszelkie dołeczki, rozstępy, tatuaże czy zrolowaną skórę. Kolejną część swojego wpisu poświęciła na przypomnienie swoim obserwatorom, jak ważne jest rozumienie i akceptowanie zmian, na które nie mamy wpływu oraz przede wszystkim kochanie swojego ciała.

 

Wyjątkowe przesłanie oraz efekty sesji zdjęciowej wzbudziły wiele emocji. Pojawiły się komentarze

Davis może pochwalić się 251 tysiącami obserwujących na Instagramie, a jej ostatni post wzbudził ogromne zainteresowanie. Fani, byli zachwyceni inspirującym i szczerym przesłaniem, czego wyraz dali w licznych komentarzach pod postem.

Wyglądasz idealnie.
Kocham pod każdym kątem.
Bardzo naturalnie piękna
Więcej o: