Wyrzuciła zbędne rzeczy i postanowiła zamieszkać w samochodzie. "Wszyscy powoli tracimy rozum"

Megan Jarret opublikowała na TikToku nagranie, na którym zaprezentowała metamorfozę swojego samochodu. Kobieta w przemyślany sposób zmodyfikowała wnętrze, by móc w nim zamieszkać i jednocześnie podróżować po Stanach Zjednoczonych. Nagranie zostało wyświetlone ponad 12 mln razy.

Tiktokerka @meganjarret w jednym z nagrań podzieliła się z obserwatorami tym, że zdecydowała się porzucić dotychczasowe życie i zamieszkać w samochodzie. Miało jej to dać możliwość swobodnego podróżowania po Stanach Zjednoczonych bez potrzeby wynajmowania mieszkań czy pokojów w hotelach. - Ostatnio zdecydowałam się pozbyć wszystkich moich rzeczy — powiedziała. Nagranie wyświetlono już ponad 12 mln razy i zostało polubione przez ponad 800 tys. użytkowników aplikacji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jakub Madrjas: Jest pokolenie, które samochód postrzega jako symbol, że transformacja się udała

Wyrzuciła wszystko, by zamieszkać w samochodzie. Marzyła jej się podróż po Stanach Zjednoczonych

Na początku nagrania Megan pozbyła się z samochodu tylnych siedzeń, by wykorzystać przestrzeń jako miejsce do spania. W ich miejsce położyła wygodny materac. Później założyła na szyby nakładki przyciemniające — Przycięłam je, aby pasowały do moich okien, a następnie użyłam kleju w sprayu, aby przymocować materiał — powiedziała na nagraniu. Kobieta zaopatrzyła się też w lodówkę, kosz na przybory toaletowe, oraz kolejne — na buty, jedzenie i ubrania. Wszystko po to, by miała możliwość pracować w przerwach od podróżowania. - Zdecydowanie nadal będę pracować podczas podróży — wyznała. 

Megan zapewniła, że jej kot będzie miał odpowiednią opiekę zapewnioną przez przyjaciela oraz podzieliła się emocjami dotyczącymi nowo wybranego stylu życia. - Nie mogę się doczekać, aby wybrać się na wycieczkę po kraju w moim nowym małym domu — powiedziała. Wyznała też, że podróżowanie w ten sposób jest dla niej czymś nowym i zupełnie nieznanym. - Czy kiedykolwiek wcześniej robiłam coś takiego? Nie. Czy wiem, co robię? Również nie.

Użytkownicy platformy podzielili się swoimi opiniami. "Wszyscy powoli tracimy rozum"

Pod filmikiem Megan pojawiło się wiele komentarzy internautów. Niektórzy stwierdzili, że pomysł jest świetny, podczas gdy innym niezbyt się spodobał.

Wszyscy powoli tracimy rozum.
O mój Boże, ekscytujące!
Bardzo niebezpieczne.
Jeżdżę takim samym samochodem i zrobiłem dokładnie tę samą rzecz!
Więcej o: